Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Miała już dość uszczypliwych uwag teściowej. Obmyśliła zemstę, która wymknęła się spod kontroli
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 23.11.2019 16:13

Miała już dość uszczypliwych uwag teściowej. Obmyśliła zemstę, która wymknęła się spod kontroli

Teściowa
unsplash.com @jabdilla_creative

Zemsta podobno jest słodka i najlepiej smakuje na zimno, ale chociaż ona długo czekała na osiągnięcie swojego celu, to co zrobiła, wcale nie sprawiło jej przyjemności. Teraz jej małżeństwo jest w poważnych tałapatach – nic zresztą dziwnego. Teściowa mogła ją irytować, ale nie usprawiedliwia to tego, co jej zrobiła.

Jaka bywa teściowa, każdy wie, ale też nikt się temu nie dziwi. W końcu ty dla niej jesteś obcym człowiekiem, tak samo jak ona dla ciebie. Jednak kiedy wszyscy jesteśmy dorośli, spodziewa się od nas, że pohamujemy swoje emocjonalne reakcje i będzie między nami pokój. Inaczej kończy się to tak, jak w przypadku Agnieszki — miała być zemsta idealna, wyszedł jeden wielki bałagan.

Zemsta na teściowej

— Zawsze myślałam, że moja teściowa musi być najgorszym człowiekiem na świecie, skoro tak mnie traktuje. Teraz zaczynam się zastanawiać, czy ten opis nie pasuje bardziej do mnie. Zaplanowana zemsta wymknęła się spod kontroli — opowiada kobieta. — Mówiłam sobie: głupia baba zasługuje na zrujnowane popołudnie, ile ja się przez nią nabeczałam?

zemsta

Agnieszka nie mogła już patrzeć na teściową.

Mama Pawła — męża Agnieszki nie była nigdy z pewnością najprzyjemniejszą kobietą. Autorytatywna perfekcjonistka, lubiła kiedy wszystko szło dokładnie jej po myśli. Niestety synowa nigdy za dobrze nie radziła sobie z takimi osobowościami, więc między kobietami były nieustanne starcia. Starsza pani miała w zwyczaju kąśliwie komentować wszystko, co zrobiła jej synowa.

Miarka się przebrała

— Niedawno zmieniliśmy mieszkanie, ja zajęłam się jego dekoracją. Robię to na co dzień, zawodowo i jestem dumna ze swoich umiejętności, ale jej oczywiście nic się nie podobało. Przyszła i od progu zaczęła mnie obrażać, więc stwierdziłam, że mam już dość, wiem co zrobić, żeby się zamknęła. I do obiadu (oczywiście go skrytykowała) dosypałam jej środka na przeczyszczenie.

Już tego samego wieczora okazało się, jak złym pomysłem to było. Przerażony ojciec Pawła zadzwonił do syna powiedzieć mu, że matkę zabrała karetka. Zbyt duża ilość środka na przeczyszczenie nie tylko bardzo odwodniła teściową Agnieszki, ale i spowodowała ostry ból żołądka.

Paweł nie odzywa się do żony i od tego incydentu mieszka u rodziców. Dziecinna zemsta sprawiła, że kobieta nie tylko zniszczyła swoje małżeństwo, ale też jest odpowiedzialna za cierpienie starszej pani.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zemsta

Zemsta poszła za daleko.

zemsta

Miała dosyć kłótni z teściową.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl pospiesznie wycofuje ze sprzedaży podstawowy produkt. Może wywołać raka
  2. Linie papilarne na Twoich dłoniach się krzyżują? Jesteś wśród szczęśliwców
  3. Ojciec panny młodej zrobił dla niej niezwykłą rzecz. Gdy tylko wstał, wszyscy zaniemówili
  4. Znaki zodiaku kobiet o silnej osobowości. Odkryj w sobie wewnętrzną boginię
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  6. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik