Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zrobiła sobie zdjęcie z siostrzeńcem. Kiedy później na nie spojrzała, chciała tylko krzyczeć, wszystko przez jeden szczegół
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 16.12.2020 20:07

Zrobiła sobie zdjęcie z siostrzeńcem. Kiedy później na nie spojrzała, chciała tylko krzyczeć, wszystko przez jeden szczegół

zdjęcie
fot. snapchat.com/bethany

Kobieta spędzała dzień ze swoim małym siostrzeńcem. Postanowiła więc uwiecznić tę chwilę zdjęciem selfie. Na fotografii znajduje się uśmiechnięty maluch, jego ciocia i mama. Dopiero gdy bardziej się przyjrzymy, dostrzeżemy kogoś jeszcze. Kobiety są pewne, że nikogo oprócz nich w domu nie było. Tymczasem widać nogi kilkuletniej dziewczynki.

Kobieta była przerażona gdy dostrzegła obecność dziewczynki na zdjęciu. Żeby było bardziej przerażająco, niemal nie widać twarzy dziwnego gościa, tylko niepokojąco złożone ręce na dziecięcych kolanach.

Kto był na przerażającym zdjęciu?

Bethany chciała po prostu zrobić zdjęcie z wykorzystaniem aplikacji Snapchat. Gdy zorientowałasię, że na zdjęciu znajduje się obca osoba, była przerażona.

Jej siostra, a mama małego siostrzeńca natychmiast przeszukała dom w poszukiwaniu jakichś śladów. Może dziewczynka weszła do domu niezauważona? Było to mało prawdopodobne, ale kobiety wolały wierzyć w ten scenariusz niż inny być może paranormalny.

Zdjęcie budzi przerażenie, ponieważ nie widać twarzy dziewczynki. Wygląda, jakby siedziała w tym miejscu, by mieć dobry pogląd na to, co się przed nią działo.

Widać tylko jej kolana i niepokojąco złożone na nich ręce. Nie wiadomo co mogą oznaczać, ale to ułożenie budzi niemałe przerażenie. Wiele podobnych ujęć można zaleźć na zdjęciach, które z pozoru wyglądają na normalne.

Czy w domu straszy?

Kobiety przeszukały cały dom. Nic jednak nie wskazywało na to, że ktokolwiek tam był oprócz nich. Jak się później okazało to nie pierwszy raz, gdy w tym domu miały miejsce takie zaskakujące rzeczy.

Zdjęcie szybko obiegło media. Bethany Harvey udzieliła nawet wywiadu mirror.uk.com, by opowiedzieć swoje wrażenia na temat tego przeżycia.

W domu wydarzyło się wiele przerażających rzeczy, nie wchodzę już do salonu w ciemności, bo boję się, że coś zobaczę – mówiła wówczas dla portalu.

Niestety nie udało się w żaden sposób wytłumaczyć, kim była dziewczynka ze zdjęcia i co tam robiła. To nie pierwszy raz gdy to właśnie nieznajome dziecko pojawia się na zdjęciach.

Zobacz zdjęcie:

zdjęcie

Nie wiadomo, kim jest dziewczynka, która znalazła się w kadrze.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: webniusy.com

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji