Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdenerwowany Michał Wiśniewski nagrał sprostowanie po „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. „Musiałem do Was przemówić”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.11.2022 20:29

Zdenerwowany Michał Wiśniewski nagrał sprostowanie po „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. „Musiałem do Was przemówić”

była żona
Fot. youtube.com/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski jest jurorem w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wczoraj odbył się finał show, który spotkał się z burzliwymi reakcjami w sieci. Teraz zdenerwowany muzyk postanowił odnieść się do najpoważniejszych zarzutów.

„Bardzo mnie to wkurza” wyznał lider Ich Troje, mówiąc o wypowiedziach niektórych widzów, które zalały wczoraj internet. Wiele osób krytykowało nawet zwyciężczynię, Kasię Wilk.

Michał Wiśniewski oburzony zarzutami wobec „Twoja twarz brzmi znajomo”

Kiedy w finałowym odcinku „TTBZ” ogłoszono, że zwyciężyła Kasia Wilk, w sieci nie brakowało głosów krytyki (więcej TUTAJ). Padały też zarzuty o „ustawkę” i rzekomo stronnicze zachowania jurorów.

Wiśniewski nie krył frustracji i zdenerwowania po przeczytaniu w prasie słów krytykujących. Muzyk podkreślił kilkukrotnie, że była to bardzo „mocna” edycja i wszyscy uczestnicy reprezentowali wysoki poziom. Wielokrotnie on i pozostali jurorzy mieli ogromnie twardy orzech do zgryzienia.

Ja w żadnym z programów, w których byłem jurorem. Nigdy w życiu nie spotkałem się z przekrętem. Nie wszyscy się zgadzamy, ale nie nastąpiła tu ustawka, absolutnie nie. Ta edycja programu była wyjątkowo mocna, to było wyjątkowo trudne – tłumaczył.

Michał Wiśniewski: „Tu nie ma żadnego oszustwa”

Juror odniósł się też do zarzutów o fałszerstwa i przekłamania w show. „Tam nie ma żadnych playbacków, gdybyście byli w studio to byście wiedzieli. To program jest nagrywany na żywo, tu nie ma żadnego oszustwa” zapewnił.

To tyle, musiałem to nagrać, musiałem do was przemówić, przepraszam. Bo bardzo mnie wkurza, jak powtarza się ciągle „telewizja kłamie”. Nie, nieprawda. Każdy z tych uczestników był naprawdę bardzo fajny, wcale 7 miejsce nie jest gorsze od 2 miejsca – mówił z przejęciem Wiśniewski.

Nie zawsze jest miło i fajnie, ale prawdziwie i uczciwie” dodał na koniec, przy okazji pozdrawiając wszystkich uczestników. Wyraził też nadzieję, że dzięki spotkaniu w programie ich drogi artystyczne jeszcze się przetną.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Robert Stockinger znika z „Dzień Dobry TVN”. Przykre wieści o jego zdrowiu trafiły do mediów