Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zatrważające teorie ws. okoliczności śmierci Grzegorza Borysa. "Został pobity?", "zmarł niedawno?"
Sara Karmańska
Sara Karmańska 07.11.2023 10:37

Zatrważające teorie ws. okoliczności śmierci Grzegorza Borysa. "Został pobity?", "zmarł niedawno?"

Zatrważające teorie ws. okoliczności śmierci Grzegorza Borysa, fot. Canva/Yuriy, Facebook/Pomorska Policja
Zatrważające teorie ws. okoliczności śmierci Grzegorza Borysa, fot. Canva/Yuriy, Facebook/Pomorska Policja

Grzegorz Borys przez ponad dwa tygodnie był najbardziej poszukiwanym mężczyzną w kraju. Od 20 października służby prowadziły intensywne poszukiwania na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdzie podejrzewano, że mężczyzna się ukrywa.

Ciało Grzegorza Borysa wyłowione ze zbiornika wodnego

6 listopada media obiegła informacja o odnalezieniu ciała na dnie zbiornika Lepusz w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który znajduje się zaledwie niecały kilometr od miejsca zbrodni, o którą był podejrzewany Grzegorz Borys. Mężczyzna miał zamordować swojego 6-letniego syna. 

Wkrótce potem wyszło na jaw, że zwłoki okazano matce Grzegorza Borysa, która bez wątpliwości potwierdziła, że to jej syn. Jak na razie dokładne okoliczności śmierci podejrzanego nie są znane, ale więcej światła na sprawę ma rzucić sekcja zwłok, która zostanie wykonana w najbliższych dniach.

Policjant zabrał głos po odnalezieniu ciała Grzegorza Borysa. Ujawnił prawdę o poszukiwaniach

Jak wygląda ciało Grzegorza Borysa?

Po tym jak do sieci wypłynęły zdjęcia zwłok Grzegorza Borysa wyłowionych z wody, wielu internautów zainteresowanych sprawą zaczęło zastanawiać się nad okolicznościami śmierci mężczyzny. Wiele osób zastanawia wygląd jego ciała, na którym prawie w ogóle nie widać śladów rozkładu, co ich zdaniem może sugerować, że zmarł niedawno. Inni są zdania, że mężczyzna przed śmiercią został pobity. Jak ujawnił informator portalu „Fakt”, który widział z bliska ciało Grzegorza Borysa: 

Ciało Grzegorza Borysa wygląda tak jakby utonął zaledwie kilka dni temu. Nie jest w znacznym stopniu rozkładu. Jego twarz jest doskonale rozpoznawalna. To może sugerować, że w wodzie znalazł się niedawno.

Kiedy zmarł Grzegorz Borys?

Informator dodał jednak, że fakt, że wygląda, jakby zmarł niedawno, wcale nie musi tego oznaczać. Jak ujawnił warunki atmosferyczne i temperatura wody, w której znaleziono ciało, mogły sprawić, że mężczyzna mógł umrzeć już jakiś czas temu. Odpowiedź na pytanie o to, kiedy Grzegorz Borys zmarł i w jakich okolicznościach do tego doszło, da sekcja zwłok. 

Ale nie oznacza to też, że nie utonął zaraz po zbrodni. Woda była bardzo zimna, na dworze panowały niskie temperatury, ciało może też tak wyglądać, po dłuższym przebywaniu w takich warunkach.

Źródło: Fakt

Tagi: śmierć