Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zaskakująca reakcja Ani Lewandowskiej po katastrofalnym meczu męża przeciwko Albanii
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.09.2023 13:31

Zaskakująca reakcja Ani Lewandowskiej po katastrofalnym meczu męża przeciwko Albanii

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Anna Lewandowska zaskoczyła relacją na Instagramie. Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Instagram/Anna Lewandowska

Polska reprezentacja piłki nożnej nie popisała się podczas ostatniego meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Europy 2024. Biało-Czerwoni przegrali z Albanią 0:2. Robert Lewandowski jako kapitan drużyny, ale jednocześnie najbardziej doświadczony zawodnik, zmaga się z krytyką rodaków. Anna Lewandowska opublikowała za to zaskakujące wideo na swoich mediach społecznościowych. Porażka męża jej nie interesuje?

Polska poniosła w meczu z Albanią sromotną porażkę

Piłkarskie zmagania Biało-Czerwonych nie idą ostatnio najlepiej naszej drużynie. 10 września reprezentacja Polski przegrała z Albanią w Tiranie 0:2. Jest to wynik, który wprawił w niedowierzanie nie tylko kibiców, ale również samych piłkarzy. Po meczu kapitanowi drużyny, Robertowi Lewandowskiemu, nie zostało nic innego, jak przeprosić rodaków.

Do końca eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 został Polakom do rozegrania mecz wyjazdowy z Wyspami Owczymi oraz domowe z Mołdawią i Czechami. Obecnie sytuacja w tabeli nie wygląda jednak za ciekawie, ponieważ Polska znajduje się na przedostatnim, 4. miejscu. Jeśli piłkarska reprezentacja nie przyłoży się do kolejnych spotkań, istnieje szansa, że Biało-Czerwoni w ogóle nie wystąpią na rozgrywkach w przyszłym roku.

Wszyscy myśleli, że wychodzi na prostą. Dramatyczna wieść o Krzysztofie Igorze Krawczyku

Anna Lewandowska opublikowała zaskakujące wideo

Po przegranym meczu z Albanią Robert Lewandowski udzielił dziennikarzom wywiadu. Widać było, iż kapitan Biało-Czerwonych bardzo przeżył porażkę drużyny. Otwarcie nie tylko przyznał się do tego, że zawiedli kibiców, ale również ich przeprosił.

Zawiedliśmy. Nie tylko nam jest przykro, oczywiście to bardzo boli. Tutaj tłumaczenia to nie ma co nawet szukać. (…) Czujemy tę porażkę, czujemy też, że eliminacje od początku nie idą tak, jak byśmy sobie wymarzyli i tutaj możemy tylko sami, nie tylko przeprosić kibiców, ale sami wiemy, że zawiedliśmy – powiedział w rozmowie z Super Expressem.

Wielu fanów piłkarza mogło zastanawiać się, jak na przegrany mecz zareagowała Anna Lewandowska. Podczas gdy jej mąż zmaga się w krytyką rodaków, którzy nie przebierają w słowach, ona opublikowała zaskakujące wideo. O dziwo na jej twarzy malował się szeroki uśmiech.

Tak Anna Lewandowska zareagowała na porażkę reprezentacji Polski w Albanii

Anna Lewandowska jest znana nie tylko jako najpopularniejsza z polskich WAGs, ale również jako sportsmenka, trenerka personalna i dietetyczka. Własnymi siłami stara się zapracować na popularne nazwisko, odnosząc przy tym niemały sukces. 

Zaledwie dzień po porażce polskich piłkarzy w meczu z Albanią żona Lewandowskiego opublikowała na swoich mediach społecznościowych zaskakujące wideo. Z szerokim uśmiechem na ustach oraz z entuzjazmem poprowadziła internetowy trening fitness. Jeśli oglądała niedzielne spotkanie, to na pewno nie dała po sobie poznać zawodu nad grą reprezentacji. Prawdopodobnie jest ona pełna wiary w umiejętności męża i wierzy, że mimo wszystko uda nam się wyjść z grupy.

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces