Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zapowiedź "Rolnik szuka żony" wywołała poruszenie. Widzowie od razu zauważyli, co się "święci". Zaskakujące?!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 16.11.2023 14:47

Zapowiedź "Rolnik szuka żony" wywołała poruszenie. Widzowie od razu zauważyli, co się "święci". Zaskakujące?!

Zapowiedź "Rolnik szuka żony" wywołała poruszenie
Zapowiedź "Rolnik szuka żony" wywołała poruszenie, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Finał dziesiątej edycji programu “Rolnik szuka żony” zbliża się ku końcowi. Wszyscy wierni fani show zastanawiają się, kto skradnie serca piątki naszych rolników. Wygląda na to, że emocje nam nie zabraknie. Wszystko z powodu zapowiedzi, która właśnie ukazała się w social mediach produkcji.

Moc emocji w "Rolnik szuka żony"

Trwająca właśnie edycja programu “Rolnik szuka żony” od samego początku budzi ogrom emocji i wrażeń, a to wszystko z powodu niespodziewanych zwrotów akcji i zachowania uczestników.

Najpierw kontrowersje budziło zachowanie Agnieszki oraz jej soposób komunikacji z kandydatami, a później oliwy do ognia dolał Waldemar, który w czasie nagrywania reality show miał kontaktować się z pewna tajemniczą kobietą. Wygląda jednak na to, że to wcale nie koniec. Niesamowite, co czeka nas w kolejnym odcinku produkcji.

Fani "Rolnik szuka żony" wstrząśnięci. Po tym, co zrobił Waldemar, już nie wytrzymali. Uczestniczka ma UCIEKAĆ

Co czeka nas w kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony"?

Wygląda na to, że niektórzy rolnicy już podjęli swoje ostateczne decyzje i wybrali jedną kandydatkę, z którą mają nadzieję na zbudowanie trwałej relacji. Jednym z nich jest Artur, który swoje serca oddał Sarze. Fani są zachwyceni tym związkiem i życzą zakochanym dużo szczęścia i miłości.

Kolejnym przykładem może być Dariusz, który postanowił odrzucić pozostałe kandydatki i postawić na związek z Nikolą. Jednak pozostała trójka uczestników “Rolnik szuka żony” wciąż nie może podjąć ostatecznej decyzji, a czas wielkiego finału zbliża się wielkimi krokami. W zapowiedzi nowego odcinka widzimy, że nie zabraknie łez i smutku!

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka zdecydowała się na kilka mocnych słów! Mężczyzna miał prawo poczuć się urażony.

Co zrobi Waldemar w nowym odcinku "Rolnik szuka żony"?

Waldemar bez wątpienia jest uczestnikiem “Rolnik szuka żony”, który budzi najwięcej emocji. Wszystko z powodu jego niecodziennych wypowiedzi oraz relacji, jaką nawiązał z kobietą spoza produkcji show. W jednym z odcinków z rolnikiem pożegnała się Ania, któa zasugerował mu, że ma już swoją faworytkę.

Obecnie o serce Waldka walczą ze sobą Ewa i Dorota, lecz zarówno fani, jak i sam uczestnik wydają się być przekonani, że wybór padnie na pierwszą z pań. W zapowiedzi nowego odcinka reality show pojawił się nawet moment, w którym widzimy, jak Dorota roni kilka łez! Co takiego wydarzy się w programie?

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces