Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zamieszanie po Telekamerach, poszło o suknię Cichopek. "Kontrowersyjna" część stroju podzieliła ekspertów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.05.2023 08:16

Zamieszanie po Telekamerach, poszło o suknię Cichopek. "Kontrowersyjna" część stroju podzieliła ekspertów

Katarzyna Cichopek / Telekamery
Fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek wywołuje kontrowersje i ożywione dyskusje nawet wtedy, kiedy po prostu przychodzi na galę wręczenia nagród Telekamer. Tym razem wybrała sukienkę, która wywołała bardzo zgryźliwe komentarze jednej z ekspertek modowych. Odpowiedź innej specjalistki nie bierze jeńców.

Okazuje się, że źródłem burzliwego sporu może być nawet sukienka, a konkretnie: jej tren. Jednej z ekspertek wytknięto, że najwyraźniej przegapiła moment, w którym w modzie zapanowała ogromna dowolność, a wszelkie zakazy poszły do lamusa.

Katarzyna Cichopek na gali Telekamer 2023 w „kontrowersyjnej” sukience

Cichopek pojawiła się na gali wręczenia nagród Tele Tygodnia w kanarkowej, wyjątkowo okazałej sukni do ziemi. Główne skrzypce grał w niej materiałowy, olbrzymi kwiat na ramieniu oraz podobny, nieco mniejszy, zdobiący tren stylizacji. To właśnie ten ostatni element garderoby nie spodobał się Dorocie Wróblewskiej, właścicielce marki Forget-me-Not Pecunia i ekspertce modowej.

Piękny uśmiech, dwa kwiatki, w tym jeden za dużo. Suknia wymagająca pod względem koloru i fasonu. Kolor pięknie koresponduje z karnacją, ale fason z dłuższym tyłem jest lepszy dla wysokiej sylwetki. W tym przypadku suknia powinna być krótsza, bez trenu z kwiatem – napisała Wróblewska na Facebooku.

Wyszły na jaw zdumiewające informacje o zaginionym małżeństwie z Warszawy. Dlaczego uciekli?

Spór ekspertek o suknię Katarzyny Cichopek na Telekamerach

Przypomnijmy, że Kasia ma 158 cm wzrostu. Na wypowiedź Wróblewskiej zareagowała z przebojową ironią Karolina Domaradzka: ekspertka, krytyczka i stylistka mody. Reakcję swojej koleżanki po fachu nazwała „niepokojącą” i „dziwną”. Zaprotestowała przeciwko poglądowi, że jakiś fason mogą nosić tylko osoby wysokie.

I ja protestuję: jako wysoka kobieta, 1,82 m wzrostu, protestuję. Nie chcę zagarniać sukienek z trenami. […] Także zapraszam do ankiety, kochani. Czy zgadzacie się ze mną? Czy odstąpicie Katarzynie Cichopek sukienkę z trenem? – zapytała swoich obserwatorów, nie kryjąc ironicznego, żartobliwego tronu.

Suknia Katarzyny Cichopek tylko dla wysokich? Ekspertka protestuje

Nagranie Domaradzkiej spotkało się z ogromnym odzewem. Internauci zasypali ją komentarzami, w których zauważali, że filozofia mody poszła do przodu, i obecnie odchodzi się już od myślenia, że coś „nie wypada” osobom niskim, wysokim lub o określonej sylwetce. Ekspertka zgodziła się ze swoimi obserwatorami.

Oczywiście, że jest to stara szkoła. […] Kiedyś coś było „nieodpowiednie” i potrzebna była dyskusja, zmiany społeczne i na końcu [pojawiała się – przyp. red.] teza, że jednak idziemy w innym kierunku. To jest postęp. Jeżeli ktoś nie rozumie postępu, to z całym szacunkiem: mogę się jedynie o niego mocno obawiać – zagrzmiała na koniec stylistka.

A co wy sądzicie o całej sprawie? Czy osoby niskie, jak Kasia, mogą nosić sukienki z trenem?

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek/Telekamery
Komentarz Karoliny Domaradzkiej, fot. instagram.com/karolina_domaradzka
Katarzyna Cichopek/Telekamery
Komentarz Karoliny Domaradzkiej, fot. instagram.com/karolina_domaradzka
Katarzyna Cichopek/Telekamery
Kasia Cichopek na gali Telekamer 2023, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek/Telekamery
Kasia Cichopek na gali Telekamer 2023, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek/Telekamery
Kasia Cichopek na gali Telekamer 2023, fot. KAPiF
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji