Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żałoba w rodzinie gwiazdy Eurowizji. Tylko nam wyznała prawdę, którą długo ukrywała
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 03.06.2024 16:42

Żałoba w rodzinie gwiazdy Eurowizji. Tylko nam wyznała prawdę, którą długo ukrywała

Victoria
Fot. materiały prasowe Warner Music Poland

Victoria to bułgarska wokalistka, która od razu podbiła serca fanów w całej Europie. Artystka dwukrotnie reprezentowała swój kraj w trakcie Konkursu Piosenki Eurowizji. Tylko nam zdradziła, czy według niej ten konkurs to hit czy kicz, wspomniała o najnowszym singlu, a także o żałobie w swojej rodzinie.

Victoria: "Coachella to jedno z moich marzeń"

Victoria to skromna, skryta w sobie wokalistka ze słonecznej Bułgarii. W Polsce promuje swój najnowszy singiel “sad girl summer (not again)” w związku z tym spotkała się z dziennikarzami, aby opowiedzieć nie tylko o swoim numerze. Dała się poznać jako nadzieja młodego pokolenia na muzyczną światową gwiazdę.

Zadaliśmy artystce pytanie, czy najpopularniejszy festiwal na świecie to coś, co jest w zasięgu jej marzeń i czy myśli o tym, aby tam kiedyś wystąpić:

Stworzyłam sobie kolaż marzeń na telefonie i Coachella to jedno z nich. Jest to jedno z większych marzeń? - powiedziała naszemu dziennikarzowi Victoria.

Oprócz tego byliśmy ciekawi, czy Victoria, jako zodiakalna panna jest perfekcjonistką w każdym calu i lubi sprzątać:

Jestem ambitna, to mój dziewiąty rok na scenie, chciałabym wyjść z poza granic Bułgarii i wejść na scenę europejską. To nie jest tak, że kocham sprzątać, ale jeżeli ma się jakiś fajny soudtrack, to sprzątanie może być terapeutyczne. - odpowiedziała nam z uśmiechem artystka.

Untitled design.png
Fot. materiały prasowe Warner Music Poland, Victoria
Kim jest chłopiec ze zdjęcia? To o nim od kilku dni mówią wszyscy Tadeusz Sznuk pojawił się w PnŚ, mówił o Baranowskim. "Zamurowało mnie"

Victoria: "Związek szedł w toksyczną stronę"

Nowa piosenka "sad girl summer (not again)", to piosenka, która opowiada o wzlotach i upadkach związanych ze złamanym sercem, wytrzymałością i odnalezieniem w sobie siły. Piosenka napędzana jest rytmicznymi bitami i szczerym wokalem Victorii, który pokazuje jak ogromny ma talent.

Zapytaliśmy artystkę, czy związek, w którym była tuż przed napisaniem tej piosenki był toksyczny:

Nie nazwała bym tej osoby toksycznej, ale związek szedł w toksyczną stronę. Na początku byłam zła, zrozpaczona. Brakowało mi inspiracji. Mieliśmy sesje nagrywania chórków. To mnie rozruszało. Zapisałam bardzo długą notatkę w telefonie i pokazałam ją zespołowi. Tu masz materiał na cały album. Piosenkę napisaliśmy w 4 godziny, jak tylko usłyszałam akordy, to od razu się odblokowałam - odpowiedziała na pytanie naszego dziennikarza Jakuba Adamiaka artystka.

Victoria przeżyła śmierć bliskiej osoby

W 2021 roku Victoria po raz pierwszy w wywiadach przed Eurowizją, poinformowała świat o tym, że jej ojciec marzy o tym, aby być przy niej w trakcie jej występu. Niestety nie jest to możliwe, ponieważ u mężczyzny stwierdzono bardzo poważną chorobę.

Mowa o ALS, to poważna choroba neurodegeneracyjna, która powoduje trwałe uszkodzenie ośrodkowego i obwodowego neuronu ruchowego. W efekcie następuje osłabienie mięśni i trudności w poruszaniu się. Ze stwardnieniem zanikowym bocznym najczęściej długość życia od diagnozy wynosi około 3-4 lat. 

Victoria do tej pory nie informowała w mediach o tym, czy choroba jej ojca postępuje. My zapytaliśmy o jej tatuaże, który dla niej jest najistotniejszy. Ale nie spodziewaliśmy się tak smutnej historii:

Najważniejszym tatuażem dla mnie jest słonecznik. Symbolizuje mojego tatę, który odszedł dwa lata temu. On był jak taki kwiat słonecznika, czysty, radosny i dobry. Zrobiłam ten tatuaż po moim ostatnim pożegnaniu z ojcem - powiedziała naszemu dziennikarzowi Jakubowi Adamiakowi Victoria.