Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 29.01.2021 23:10

Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć

Kobieta
dailymail.com

Ząb wypadł pewnej dziennikarce nagle na antenie, kiedy była w trakcie prowadzenia wiadomości. Prezenterka nie mogła przewidzieć, że coś podobnego się wydarzy. Wszystko zostało nagrane, a filmik wypadającego zęba obejrzały już miliony widzów na całym świecie.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co wydarzyło się podczas transmisji wiadomości
  • Jak wybrnęła z sytuacji dziennikarka
  • Jak czuła się podczas kryzysowej sytuacji

Dziennikarka zyskała sławę na całym świecie, jednak nie za sprawą swojego niebywałego talentu, ale przez ząb, który w pewnym momencie jej wypadł. Kobieta próbowała zręcznie go schwytać, jednak kamery wszystko uchwyciły. Niestety, internauci będą pamiętać ten moment bardzo długo.

Ząb wypadł jej na antenie

Pewna dziennikarka prowadziła wiadomości tak jak zwykle, kiedy w pewnym momencie stało się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. Z ust kobiety wyleciał ząb.

Mowa o Marii Volodymyrivnie Marichka Padalko, która profesjonalnie próbowała wyjść z tej niezręcznej sytuacji. Niestety, widzowie od razu zauważyli, co się właśnie stało.

Dziennikarka pracuje w zawodzie już 20 lat i do tej pory nie miała podobnej sytuacji. Jak widać, życie może naprawdę zaskoczyć. Co więcej, ząb, który wypadł prezenterce to jedynka, zatem nie sposób go było ukryć.

Jednak kobieta zareagowała błyskawicznie i mimo kryzysowej sytuacji kontynuowała relacjonowanie wiadomości. Kompromitacja nie przeszkodziła jej, by z zimną krwią dobrnąć do samego końca.

Dziennikarka zapamięta ten moment na długo

Dziennikarka z pewnością nie zapomni tego momentu przez wiele lat, zresztą nie ona jedyna. Internauci na całym świecie widzieli już wiele razy nagranie, które prezentuje feralną scenę.

Ukraińska dziennikarka po wszystkim przyznała, że to było najciekawsze doświadczenie w całej jej karierze.

Nowa „chwała” przyszła znikąd… i wsparcie również. Tak, dzisiaj naprawdę straciłem część przedniego zęba podczas transmisji na żywo – mowiła Padalko, jak podaje plejada.pl.

To jest prawdopodobnie moje najciekawsze doświadczenie od dwudziestu lat, jako prezentera. Transmisje na żywo są wspaniałe, ponieważ zawsze są nieprzewidywalne – cytuje dalej portal.

Co o tym sądzicie? Wiadomo, że wpadki to chleb powszedni w programach na żywo, o czym możecie przeczytać więcej >tutaj< i >tutaj<.

Zobacz wideo:

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da Марічка Падалко (@marichkapadalko) in data:

Dziennikarka straciła zęba na wizji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna
    2. Kim jest była żona Żory Korolyowa? Z matką swojej córeczki rozwiódł się kilka lat temu
    3. Beata Kozidrak zmieniła fryzurę. Zaskakujące, jak wygląda po metamorfozie

Źródło: plejada.pl, instagram.com