Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić. „Ostrzymy sobie pazurki”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 28.07.2022 14:52

You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić. „Ostrzymy sobie pazurki”

Ida Nowakowska Katarzyna Cichopek
fot. facebook.com/youcandancetvp/

Odkąd gruchnęła informacja, że Katarzyna Cichopek będzie nową jurorką w „You Can Dance”, pojawiają się doniesienia o burzliwej relacji pomiędzy nią a „stałą bywalczynią” programu. Aktorka sama przyznała, że zarówno ona, jak i Ida Nowakowska „ostrzą sobie pazurki”. Wygląda na to, że za ławą jurorską wrze. 

Ida Nowakowska doskonale sprawdziła się w roli prowadzącej pierwszej edycji „You Can Dance — Nowa Generacja”. Jako doceniana osobowość telewizyjna i prezenterka, a ponadto — aktorka i tancerka, stała się prawdziwym autorytetem i „aniołem stróżem” dla młodych uczestników.

Tym większa była radość i duma wśród fanów, kiedy ogłoszono, że tym razem gwiazda TVP nie będzie prowadzić narracji zza kulis, lecz… zasiądzie w fotelu jurorskim. Zajmie miejsce u boku prawdziwego weterana, Agustina Egurroli, zaś trzecie stanowisko obejmie Katarzyna Cichopek.

Katarzyna Cichopek kontra Ida Nowakowska? Atmosfera gęstnieje na planie „You Can Dance”

Nie po raz pierwszy Ida Nowakowska staje w szranki z Katarzyną Cichopek. Już w ankiecie, którą przeprowadził jakiś czas temu portal „Świat gwiazd” widzowie mogli zagłosować na ulubioną prezenterkę TVP. I choć zestawienie zdominowała tegoroczna zwyciężczyni Wiktorów, trzeba przyznać, że obecnie to o jej „rywalce” mówi się częściej.

Teraz gwiazda „M jak miłość” ruszyła na podbój kolejnego programu. Być może nie wszystkim odbiorcom decyzja ta przypadła do gustu, jednak teraz nie ma już odwrotu, a aktorka aż kipi entuzjazmem. Stało się też jasne, że ta bezpośrednia konfrontacja obu gospodyń „PnŚ” przyniesie wielkie emocje.

– Potrafią się pokłócić na śmierć i życie dla dobra któregoś z uczestników — wyznał reżyser show.

Okazuje się bowiem, że każda z prezenterek, jako opiekunka i matka, ma swoje własne zdanie na temat oceny młodych uczestników. Pewne jest, że pomiędzy nimi dojdzie do starć, jednak zapytany o sytuację Equrrola podkreślił, że różnice i silne charaktery obu pań jego zdaniem wzbogacą program.

Ida Nowakowska ostrzy pazurki na rywalkę? Katarzyna Cichopek szczerze o pracy na planie

Teraz pracy na planie „You Can Dance” przyjrzało się studio „Pytania na śniadanie”. Czwartkowy „Czerwony Dywan” poprowadziła Marta Surnik, która pokusiła się o dość zaskakującą relację, prezentując widzom krótkie rozmowy z ekipą show.

Zobaczyliśmy m.in. Edytę Herbuś, która przejęła posadę prowadzącej. Sama Ida Nowakowska jak zwykle zaskoczyła nietuzinkową kreacją. Przejęta opowiadaniem o swojej pasji do tańca ani myślała wspomnieć o konkurencji. Tymczasem Katarzyna Cichopek nie omieszkała dodać żartobliwego komentarza na temat rywalizacji.

– Śmiało mogę powiedzieć, że iskrzy! Nie tylko między dzieciakami, ale pomiędzy nami, jurorami również. My z Idą przed każdym programem chodzimy na manicure i ostrzymy pazurki, żeby później móc się ze sobą zmierzyć, oczywiście tylko i wyłącznie na gruncie zawodowym zdradziła.

Zapowiedź wielkich emocji dostaliśmy już w trakcie konferencji, która odbyła się na planie „You Can Dance”. Nie da się ukryć, że obie jurorki entuzjastycznie podchodzą do nowej roli. 

Ida Nowakowska Katarzyna Cichopek
Ida Nowakowska Katarzyna Cichopek
Ida Nowakowska Katarzyna Cichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek jurorką „You Can Dance”. Wielu fanom się to nie podoba
  2. Tak się bawi Majka Jeżowska. Wypasione wakacje w gronie słynnych polskich gwiazd
  3. Tym razem Małgorzata Kożuchowska przeholowała. Tak zadała szyku, że przebiła francuskie ikony