Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyszły na jaw przykre kulisy gali Wiktorów. Wiemy, jak potraktowano Martę Manowską
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.04.2022 10:10

Wyszły na jaw przykre kulisy gali Wiktorów. Wiemy, jak potraktowano Martę Manowską

Kadr z programu Sanatorium miłości, prod. Telewizja Polska

W czwartek mieliśmy okazję obejrzeć powrót słynnej gali rozdania Wiktorów, który nie odbył się bez przeszkód. Jedna z zaproszonych gwiazd, Marta Manowska, miała problem z pozowaniem z powodu zbyt zimnej temperatury. Organizatorzy znaleźli na to sposób.

Uroczyste wręczenie statuetkę dla najwybitniejszych osobowości minionego roku nie odbyło się bez komplikacji. Wiele gwiazd bojkotowało galę, a nawet ostatecznie się na niej nie pojawiło m.in.: Robert Janowski, Monika Olejnik czy Robert Makłowicz.

Zgromadzeni mieli być świadkami niesamowitego występu zagranicznej gwiazdy, Stinga, jednak do tego również nie doszło. W ostatnim momencie wokalistę zastąpiła rodzima gwiazda estrady, Edyta Górniak. To jednak był tylko początek kłopotów z organizacją, na którą skarżyła się m.in.: Marta Manowska.

Marta Manowska zmuszana do pozowania

Prezenterka najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej takich jak: „Sanatorium miłości”, „The Voice Senior” czy „Rolnik szuka żony”, pojawiła się na gali w bardzo eleganckiej sukni wieczorowej. Marta Manowska wybrała prosty krój z głębokim dekoltem oraz odsłoniętymi ramionami.

Choć w granatowej stylizacji prezentowała się olśniewająco, niechętnie pozowała przed obiektywami reporterów. Okazuje się, że temperatura była zbyt niska, by Marta Manowska mogła zdjąć płaszcz i pokazać się fotografom w pełnej okazałości.

Nie, nie, bez jaj. Mam tyle pracy, że nie mogę być chora — tłumaczyła się.

Po licznych namowach oraz zapewnieniach o dodatkowych ogrzewaczach przy miejscu zdjęć prezenterka zgodziła się na krótką sesję. Pomimo świetnej stylizacji na twarzy gwiazdy TVP można dostrzec dyskomfort spowodowany nieprzyjemną temperaturą.

Wyświetl ten post na Instagramie

Marta Manowska była jedną z nominowanych do kategorii Wiktor Publiczności, która trafiła w ręce ulubieńca wybranego głosami telewidzów. Ostatecznie prezenterkę pokonała koleżanka ze stacji, Ida Nowakowska, która w przemowie podziękowała telewizji za wszelki wartości, które prezentuje.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok