Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyszła za mężczyznę starszego o 32 lata. Jednej rzeczy nie robi ze swoim mężem
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 27.05.2021 22:00

Wyszła za mężczyznę starszego o 32 lata. Jednej rzeczy nie robi ze swoim mężem

Carrie i Alan
fot. Instagram.com / agegaplovestory

Kobieta wyszła za mąż za starszego o 32 lata mężczyznę. Do dzisiaj oboje są bardzo szczęśliwi. Jednak jest kilka rzeczy, od których muszą się powstrzymywać.

Jej mąż jest starszy od niej o 32 lata. Ich początki były trudne. Głównie ze względu na reakcje otoczenia. Chociaż nie widzą poza sobą świata, jest coś, co może być dla nich problematyczne.

Wyszła za mąż za 32 lata starszego mężczyznę

Carrie ma 44 lata, jej mąż Alan 76. Kiedy się poznali, ona miała 23, a on 55 lat. Alan oczarował ją dobrymi manierami i serdecznością. Poznali się przez telefon. Jego głos zdradzał sporą różnicę wieku, ale to nie powstrzymało jej przed spotkaniem.

Kiedy Alan zaprosił ją na obiad, oboje od razu się w sobie zauroczyli. Mieli mnóstwo wspólnych tematów. Jak stwierdziła Carrie, mają wiele pasujących do siebie cech osobowości.

Niestety, reakcje otoczenia, a szczególnie tego najbliższego były niesprzyjające. Carrie przyznała, że jej mama przez długi czas nie mogła zaakceptować Alana. Na początku obawiała się, że on ją wykorzystuje.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Po jakimś czasie ich najbliżsi zaczęli stopniowo przyzwyczajać się do tej różnicy wieku, a rodzina Carrie zrozumiała, że Alanowi na niej bardzo zależy. Jednak do dzisiaj jest coś, czego oboje muszą sobie odmawiać.

Jakie są wady związku z dużo starszym partnerem?

Carrie i Alan są już 17 lat po ślubie. Jak przyznała 44-latka, to, co najbardziej ceni w ukochanym to, to, że daje jej poczucie bezpieczeństwa i pewności. On z kolei dzięki niej zyskał większy entuzjazm i energię do życia.

Niestety, kobieta wyznała, że do dzisiaj wiele osób reaguje z ogromnym zaskoczeniem, gdy choćby widzą ich razem na ulicy. Często ludziom wydaje się, że Carrie jest córką Alana.

Ze względu na to, że oboje nie chcą być świadkami negatywnych reakcji na swój widok, w miejscach publicznych starają się nie okazywać sobie uczuć. Carrie zdradziła, że w takich sytuacjach powstrzymuje się od całowania, czy trzymania za ręce.

Mężatka przyznała także, że w przyszłości najbardziej obawia się samotności, szczególnie że nie ma dzieci.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Parenting.pl

Tagi: mąż
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów