Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.08.2022 22:28

Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim

Jaka to melodia?
fot. Kadr z programu Jaka to melodia?, prod. ZPR Media/instagram.com/mrawesomegyaabin/

Popularność zyskał dzięki udziałowi w programie „Jaka to melodia?”. Teraz znany klawiszowiec wystąpi przed szeroką publicznością. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprosił na jubileuszowy koncert zespołu „Ich Troje”.

Robert Osam przez ponad dekadę wspomagał uczestników muzycznego show TVP, wygrywając im melodie na charakterystycznym białym fortepianie. Pasja do muzyki została z nim nawet po zakończeniu współpracy z telewizyjnym programem. Niedługo artysta znów pojawi się na wielkiej scenie.

Pianista z „Jaka to melodia?” rozwija muzyczną przygodę

Po zakończeniu wieloletniej przygody z telewizyjnym show Robert Osam postanowił rozwijać artystyczne pasje. Ukończył reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej, a nawet stworzył dokumentalne dzieło opowiadające historię jego życia.

Muzyczne zainteresowania zawsze towarzyszyły mężczyźnie i były jego przepustką do świata telewizji. Udział w „Jaka to melodia?” został zaproponowany mu z czystego przypadku. Gdy pracował w szkole muzycznej przy akompaniowaniu koncertów, jego talent został odkryty przez jednego z producentów.

Obecnie muzyk chętnie przekazuje obserwatorom w mediach społecznościowych informacje na temat prywatnego życia. Oprócz pracy mężczyzna w wolnym czasie lubi spędzać aktywnie czas m.in.: na obserwowaniu turniejów jeździectwa. O jednym z takich wypadów poinformował kilka miesięcy temu, publikując fotkę z piękną blondynką. Zdjęcie zostało zrobione w Stajni Grzmiącej, jak można wywnioskować z oznaczonej we wpisie lokalizacji. Jest to stajnia umiejscowiona na Mazowszu, nieopodal Rezerwatu Skulskie Lasy.

Praca w „Jaka to melodia?” pozwoliła mu rozwijać umiejętności, które niedługo będziemy mogli usłyszeć na wielkiej scenie. Robert Osam zapowiedział w mediach społecznościowych wyjątkowy występ.

Znany z „Jaka to melodia?” Robert Osam wystąpi u boku zespołu Ich Troje

Instrumentalista nagrał specjalną wiadomość dla obserwatorów lidera grupy muzycznej, Michała Wiśniewskiego. W relacji na Instagramie przekazał, że podczas jubileuszowego koncertu „Ich Troje” wystąpi w zespole.

Będę miał przyjemność grać w tym zespole w dużym składzie — zapowiedział muzyk.

Dodatkowo podczas nagrania przekazał szczególną propozycję dla osób, które osobiście zjawią się w Mrągowie w najbliższą sobotę. Wystukując rytm na wiaderku, poprosił, by w odpowiednim momencie cała publiczność dołączyła do muzycznej zabawy. W ten sposób wszyscy będą mogli poczuć się częścią zespołu obchodzącego 25-lecie istnienia.

Zrobimy tam trochę zamieszania — zapowiedział muzyk.

Jaka to melodia?
Jaka to melodia?
Jaka to melodia?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Robert Janowski otrzymał posadę w Polsacie. Gwiazda „Jaka to melodia” poprowadzi koncert
  2. Nowakowska nagle zwróciła się do Kammela: „To jest hit wszech czasów, co powiedziałeś”. Wszystko poszła na żywo
  3. Edyta Górniak odleciała, straszy fanów wodą w butelce. „Uzyskaj właściwy kod częstotliwości”