Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wygrał „Jeden z dziesięciu” i ujawnił prawdę o programie. Doszło do kłótni. „Wycięli to w montażu”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.01.2023 21:47

Wygrał „Jeden z dziesięciu” i ujawnił prawdę o programie. Doszło do kłótni. „Wycięli to w montażu”

Jeden z dziesięciu
Kadr z: „Jeden z dziesięciu”, TVP (2022)

Wiktor Strzelczyk pod koniec zeszłego roku wygrał w jednym z odcinków programu „Jeden z dziesięciu”. W mediach społecznościowych zdradził sporo sekretów programu. Co wycinane jest w montażu? Okazuje się, że całkiem sporo.

Uczestnik z Mielca wygrał w 15. odcinku 132. edycji kultowego teleturnieju TVP1, który wyemitowano 4 października 2022 roku. Po emisji mężczyzna ujawnił, jak program Tadeusza Sznuka wygląda od kulis.

Zwycięzca „Jeden z dziesięciu” ujawnił sekrety programu

Strzelczyk zdradził, że przy okazji odpowiedzi na jedno z pytań wdał się w kłótnię z twórcami produkcji, którzy nie uznali jego rozwiązania. Zamiast nazwiska „Kohl” podał „Koehl”.

Zrobiłem VAR [system weryfikacji decyzji sędziego, przyp. red] i się kłóciłem (oczywiście wycięli to w montażu), ale nie było szans. Myślałem, że tam jest umlaut – ujawnił uczestnik na Twitterze.

To nie jedyna rzecz, jaka została wycięta w montażu. „Program w telewizji trwa 24 minuty, ale samo nagranie ponad jedną godzinę 20 minut. Była jedna dłuższa przerwa, gdyż sprawdzono odpowiedź pana numer osiem” napisał w mediach społecznościowych Strzelczyk.

Finalista „Jeden z dziesięciu” opowiedział o kulisach teleturnieju

Tadeusz Sznuk od czasu pandemii trzyma dystans fizyczny do graczy. Niestety nie można już z nim gawędzić w przerwie między etapami. […] W studiu bardzo rozluźnia atmosferę i pomaga zawodnikom walczyć ze stresem – opisuje Wiktor Strzelczyk.

Zwycięzca teleturnieju zdradził też, że zegarki, jakie mieli otrzymać uczestnicy, były innej marki niż ta, której rzeczywiście otrzymali. Poza tym od nagród rzeczowych także był odprowadzany podatek.

Pana Tadeusza nie ma w studiu podczas nagrywania tzw. wizytówek […], więc legendarny uczestnik, który w zainteresowaniach wymienił „prowadzącego pana Tadeusza”, miał więcej odwagi, by to powiedzieć, chociażby z powodu nieobecności rzeczonego – dodał też Strzelczyk.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik