Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niewyobrażalna wpadka TVP, widzowie nie wierzyli własnym oczom. Przegięli? Polacy łapią się za głowę
Karol Osiński
Karol Osiński 30.09.2020 16:49

Niewyobrażalna wpadka TVP, widzowie nie wierzyli własnym oczom. Przegięli? Polacy łapią się za głowę

Wpadka
fot. fragment programu „Wiadomości”, TVP

Po raz kolejny na antenie TVP zdarzyła się wpadka. Jedna z prowadzących popełniła błąd, który natychmiastowo został wyłapany przez telewidzów i inne media. Sytuacja miała miejsce podczas ważnego dla Polski wydarzenia. Ludzie, którzy zauważyli wpadkę, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Wpadka na antenie TVP to już nie pierwsza taka sytuacja w ostatnim czasie. Widzowie nie mogli uwierzyć, że jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce stać na taki błąd. Wszystko zostało udokumentowane w trakcie ważnego wydarzenia. Zgromadzeni przed telewizorami z pewnością złapali się za głowy, kiedy zauważyli, co się dzieje.

Wpadka na wizji TVP

Telewidzowie po raz kolejni byli świadkiem błędu popełnionego przez TVP. Wpadka miała miejsce podczas pobytu Danuty Holeckiej w Watykanie, gdzie została oddelegowana, by poprowadzić program związany z wizytą Prezydenta Andrzeja Dudy w Stolicy Piotrowej. Gospodyni Wiadomości przeprowadziła także wywiad z głową Rzeczpospolitej Polskiej.

Redaktor Holecka w trakcie pobytu w Watykanie połączyła się z reporterami, którzy stali nieopodal. W tle kadru, na którym widniała Danuta Holecka widnieje Bazylika Św. Piotra, a reporterzy Karol Jałtuszewski i Marek Sawicki stanęli obok murów. Wszystkich dzieliło od siebie dosłownie kilka kroków. Internauci nie powstrzymali się od komentarza. Wielu telewidzów na ten widok zaniemówiło, stwierdzając, że wygląda to co najmniej komicznie.

  1. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” zdemaskowana, widzowie nie wierzyli. Prawda okazała się brutalna
  2. Prowadząca „Koło fortuny” ujawniła, jak naprawdę pracuje jej się w TVP. Bezlitosne słowa
  3. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Joanna. Cały kraj płacze „Jeszcze niedawno rozmawialiśmy Joasiu…”

To nie pierwszy taki przypadek w tym roku

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu na antenie TVP również miała miejsce fatalna wpadka. Podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu reporterka Kinga Kwiecień podczas podawania wyników konkursu pomyliła nazwiska artystów. Wówczas w mediach wybuchła afera, na temat tego, że dziennikarka, będąc obecną na tak wyniosłym i popularnym wydarzeniu, mogła pomylić się w tak prostej sprawie.

Teraz nie było inaczej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wpadka

Wpadka na antenie TVP. Redaktor Danuta Holecka połączyła się z dwoma reporterami, którzy stali niedaleko siebie, a także blisko jej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niestety, rodzina przekazała przykre informacje. Nie żyje słynna piosenkarka
  2. Sąsiad Polski wprowadza stan wyjątkowy. Zmiany już od jutra
  3. Zabił 11-letniego syna i popełnił samobójstwo. Zostawił list pożegnalny dla matki chłopca, treść paraliżuje
  4. Czy policjanci powinni dostać podwyżki? Jesteś za czy przeciw?
  5. Po 3 ciążach ważyła 108 kg. Wprowadziła prostą zmianę i teraz wygląda jak petarda, faceci nie mogą oderwać oczu
  6. Jedna łyżka dodana do panierki sprawia, że kotlety schabowe smakują lepiej niż kiedykolwiek. Klasyczny trick szefa kuchni zachwyca Polaków

Źródło: onet.pl