Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Właśnie przyjaciółka syna Krawczyka wyjawiła. Niestety, miał atak padaczki po słowach Ewy Krawczyk
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.01.2022 16:57

Właśnie przyjaciółka syna Krawczyka wyjawiła. Niestety, miał atak padaczki po słowach Ewy Krawczyk

Ewa Krawczyk
Kadr z: youtube @wptvwppl; „Uwaga” TVN, youtube @ UwagaTVN

Ewa Krawczyk i Krzysztof Igor Krawczyk, żona i syn Krzysztofa Krawczyka, są w ciągłym konflikcie. Spór między nimi trwa od miesięcy. Teraz przyjaciółka Juniora wyjawiła, że po jednej z rozmów z Ewą miał atak padaczki.

Ostatnio ZUS wreszcie przyznał synowi Krawczyka rentę rodzinną. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku wyznała, że chciałaby się pogodzić z Juniorem, ale nie będzie to proste. Mężczyzna bardzo źle znosił dotychczasowe kontakty z macochą.

Ewa Krawczyk i Junior: niekończący się spór?

Oboje często wypowiadali się w mediach, przedstawiając swój punkt widzenia w sporze. Ewa udzieliła wywiadu telewizji portalu Wirtualna Polska, w którym opowiadała o swojej żałobie, Junior kilka razy wystąpił w programie „Uwaga!” stacji TVN.

W magazynie „Twoje Imperium” możemy przeczytać, że syn Krzysztofa Krawczyka bardzo boi się kontaktów z macochą. Przypuszcza, że ta może mieć pretensje o to, że jej renta po muzyku została pomniejszona o 750 złotych.

Krzysztof Krawczyk Junior obawia się rozmów z Ewą Krawczyk, mimo że ta ogłosiła w mediach, że chętnie wyciągnęłaby rękę na zgodę. Okazuje się, że poprzednie kontakty z kobietą kończyły się dla mężczyzny atakami padaczki.

Dowodem na dobrą wolę Ewy Krawczyk ma być fakt, że wykupiła Juniorowi kwaterę na cmentarzu obok ojca, by nie czuł się poszkodowany, że tylko ona spoczywa przy Krzysztofie Krawczyku.

Junior nie odebrał tego gestu tak, jak oczekiwała kobieta. W „Super Expressie” mówił z gniewem:

Nie zamierzam umierać. Niech Pani Ewa nie kupuje mi ziemi na grób, tylko niech mi lepiej kupi mieszkanie i się ze mną rozliczy – tłumaczył syn Krawczyka.

Junior nie zamierza nawiązywać kontaktu z macochą. Jego przyjaciółka, Katarzyna Filipiak, wyjaśniła w rozmowie z gazetą „Twoje Imperium”, czemu mężczyzna unika rozmów z kobietą:

Może to i dobrze, bo ich rozmowy negatywnie odbijały się na zdrowiu Krzysia. Z nerwów miał atak padaczki – czytamy w magazynie.

Źródło: pomponik.pl, Twoje Imperium, Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”