Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wizja Krzysztofa Jackowskiego może zaskoczyć wielu. Uderza w rząd?
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 08.01.2022 17:18

Wizja Krzysztofa Jackowskiego może zaskoczyć wielu. Uderza w rząd?

Krzysztof Jackowski
Kadr z: youtube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. W ostatnim wystąpieniu podzielił się swoimi przewidywaniami dotyczącymi sytuacji politycznej naszego kraju. Rządzący nie będą zadowoleni?

– […] mnie dziwią miny polityków, kiedy widzę, jak rządzący, ale też opozycja, ich narracja jest taka półrozkazująca, jakby ci politycy wiedzieli, że nie tylko pandemia, ale jest też inny poważny problem na świecie, ale nie można nam tego powiedzieć. Uważam, że w tym roku okaże się, że sytuacja jest o wiele poważniejsza, a nie tylko pandemia – podkreślił Jackowski.

Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści

Krzysztof Jackowski był gościem „Dzień dobry TVN”. W programie opowiedział o swoich wizjach dotyczących konfliktu między Rosją a Ukrainą i sytuacji politycznej w Polsce.

Osobiście uważam, że Putin byłby niepoważny, gdyby rozpoczął wojnę z Ukrainą, bo po co mu to. Natomiast zagrożenie wojenne wisi. […] Uważam, że w tym roku okaże się, że sytuacja jest o wiele poważniejsza, a nie tylko pandemia – ocenił jasnowidz.

Co powiedział na temat działań polskiego rządu? Jego zdaniem Polska bardzo źle prowadzi swoją politykę:

W moim poczuciu w tym sensie, że pozostaje nam w tej chwili tylko Unia Europejska, której de facto nie mamy. Ja mam takie odczucie, że w tym roku w odniesieniu do Polski, Unia Europejska będzie wyciągała jakiś poważny wniosek: w jakimś częściowym zawieszeniu Polski, ewentualnie mam nadzieję, że nie wykluczenie Polski z UE. Nie wiem, czy to jest w ogóle możliwe.

Jackowski nie ma też zbyt dobrych przesłanek dla naszego obecnego rządu. Zgodnie z jego wizjami, PiS w pewnym momencie może utracić swoją siłę.

Zła polityka w stosunku do EU może się skończyć tym, że rząd straci jakąkolwiek siłę. Ja już mówiłem, że PiS zrzuci z siebie władzę w pewnym momencie. Proszę zwrócić uwagę, że Polski Ład jest na kolanie pisany, to jest wszystko robione na szybko […] – skwitował.

Źródło: o2.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie