Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiśniewski powiedział, co sądzi o nowym programie Dody. Wystarczyło, że obejrzał 1. odcinek
Michał Fitz
Michał Fitz 11.09.2022 23:36

Wiśniewski powiedział, co sądzi o nowym programie Dody. Wystarczyło, że obejrzał 1. odcinek

Michał Wiśniewski
Fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski i Doda znają się od dawna. Do dziś pozostają w świetnych relacjach, czego najlepszym dowodem jest fakt, że wokalista gościnnie wystąpił na jubileuszu Rabczewskiej, a kilka miesięcy później ona odwdzięczyła się tym samym, nie szczędząc mu przy tym miłych słów.

Można było więc spodziewać się, że piosenkarz będzie mówił o swojej starej znajomej bardzo szczerze i tak też było, gdy został zapytany przez reporterkę „Świata Gwiazd” o opinię na temat nowego show wokalistki.

Michał Wiśniewski o nowym programie Dody

Nowe show Dody opowiada o poszukiwaniach nowego partnera dla piosenkarki. Ta miała bowiem w swoim życiu kilku mężów, a jej relacje zwykle kończyły się dosyć burzliwie. Jej miłosne perypetie wydawały się więc idealnym materiałem na program. W kolejnych odcinkach Doda poznaje zainteresowanych nią mężczyzn, ale oprócz tego rozmawia także ze swoim psychologiem. Jak taką konwencję ocenia Michał Wiśniewski?

Gdy lider zespołu „Ich Troje” udzielał wywiadu w tej sprawie, właśnie leciał drugi odcinek show. Artysta wyjawił, że nie miał okazji obejrzeć zakulisowo innych epizodów, więc swoją opinię opiera tylko na tym pierwszym, ale już wyrobił sobie konkretne zdanie.

– Bardzo mi się podoba — zaczął Wiśniewski, nie wahając się ani chwili nad odpowiedzią.

Później wyjaśnił, dlaczego tak uważa. Wokalista wyznał, że w jego odczuciu program poza walorami rozrywkowymi niesie też istotne przesłanie społeczne. Według niego szczególnie dużo może dawać do myślenia tym kobietom, które na co dzień walczą o swoje związki, okupując to różnymi poświęceniami.

Michał Wiśniewski o uczestnikach programu Dody

Artysta dodał, że ciekawe sceny mogą też wyniknąć ze względu na potencjalnych adoratorów Dody, którym będzie się wydawać, że spotykają się z głupią blondynką, a w przypadku Rabczewskiej to tylko nic nieznaczący stereotyp.

– Tam oczywiście pewnie niejeden chłopak zrobi z siebie pajaca — stwierdził Wiśniewski.

Zaznaczył też, że na pewno czym prędzej nadrobi nowy odcinek programu. Jak sam stwierdził, „wybulił” na ofertę Polsatu 70 złotych, więc na pewno będzie chciał ją wykorzystać.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. O tego rolnika kandydatki się zabijają. Marta Manowska mówi wprost, „rozbił bank”
  2. Dostali nowy dom, ale tym razem zapadła jeszcze jedna decyzja. Katarzyna Dowbor poinformowała o diagnozie lekarza
  3. Marek Piekarczyk przesadził? Steczkowska wyznała, że go kocha, chwilę później wbił jej szpilę. „Jak możesz tak mówić?”