Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiśniewski potwierdził informacje. Wkrótce zasiądzie na fotelu jurora w TTBZ
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 16.07.2021 21:25

Wiśniewski potwierdził informacje. Wkrótce zasiądzie na fotelu jurora w TTBZ

Michał Wiśniewski z żoną
instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski opublikował na swoim profilu obszerny wpis, w którym potwierdził informacje o swoim udziale w programie Polsatu: Twoja twarz brzmi znajomo. Muzyk zasiądzie na fotelu jurora. Nie możecie się doczekać tak, jak my?

Michał Wiśniewski zasiądzie na fotelu jurora w najnowszej edycji programu: Twoja twarz brzmi znajomo. W obszernym wpisie wyjaśnił okoliczności zdecydowania się na udział w programie.

Michał Wiśniewski potwierdził plotki

Michał Wiśniewski potwierdził informacje dotyczącego swojego udziału w produkcji Polsatu, Twoja twarz brzmi znajomo. To już XV edycja telewizyjnego show. Muzyk będzie oceniał uczestników występujących w programie i w związku z tym postanowił opublikować obszerny wpis.

Najdrożsi, jak już dowiedzieliście się z mediów wezmę udział w XV edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo. Nie odzywałem się na ten temat, bo wiem, że ta informacja wzbudziła skrajne emocje – czytamy na początku wpisu.

W dalszej części muzyk wyjaśnił, że od lat walczy z wizerunkiem „osoby kontrowersyjnej i nieobliczalnej”. Zaznaczył również, że cieszy się z wyzwania, które na niego czeka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Z opublikowanego wpisu mogliśmy się również dowiedzieć, jakim jurorem będzie Michał Wiśniewski. Muzyk zaznaczył, że nienawidzi lenistwa i kłamstwa.

– Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że jak coś robię to całym sobą. Nienawidzę lenistwa, kłamstwa […] O ile z tym się nie spotkam, to nie będziecie mogli mi niczego zarzucić. Wszystkim życzę mile spędzonego czasu przed telewizorem i do zobaczenia na koncertach – czytamy.

Jesteście ciekawi, jak Michał poradzi sobie w nowej roli?

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykre, jak Przemysław Kossakowski potraktował Martynę Wojciechowską
  2. Wojciechowska była bita, szarpana i poniżana. Przykra prawda o przeszłości gwiazdy wyszła na jaw
  3. Wieści od jasnowidza Jackowskiego o Jacku Jaworku. Widział poszukiwanego sprawcę morderstwa w swojej wizji

Źródło: Instagram