Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Są więźniami własnego wizerunku. Plejada gwiazd na wystawie prac Anny Oberc
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 25.05.2018 13:58

Są więźniami własnego wizerunku. Plejada gwiazd na wystawie prac Anny Oberc

więźniowie wizerunku
materiały prasowe / instagram

W warszawskiej Drukarnii odbył się uroczysty wernisaż zdjęć przygotowanych przez popularną aktorkę Annę Oberc. Zaszufladkowanie to jedna z największych bolączek każdego aktora. Obsadzeni w jednej roli mierzą się z pryzmatem jednego wizerunku i przez to mają problemy ze staraniem się o inne role. Wystawa „Więźniowie wizerunku” postawiła sobie za cel pokazanie polskich artystów w innym, mniej znanym, świetle. 

Na wydarzeniu obecna była plejada gwiazd: Anna Mucha, Sonia Bohosiewicz, Julia Kamińska, Odeta Moro, Leszek Stanek oraz Edyta Herbuś. W sesji, która ma na celu pokazanie aktorów w zupełnie nowej i nieznanej dotąd odsłonie wzięli udział Filip Bobek, Michał Sitarski, Mateusz Janicki, Edyta Herbuś czy Julia Kamińska.

Więźniowie wizerunku – uroczysty wernisaż

Intencją pomysłodawczyni było przedstawienie ogromnego potencjału polskich artystów, który może być z sukcesem wykorzystany w różnych gatunkach filmowych. Zaproszeni goście mogli podziwiać efekty pracy na kilkudziesięciu niesamowitych zdjęciach, które zostały zrobione przez Annę Oberc.

Postanowiłam „pobawić” się wizerunkiem, postaciami, nowymi rolami. Wymyśliłam im wizerunek, stylizacje, make up i pokazałam, że każdy aktor może na scenie zagrać każdą postać – powiedziała Anna Oberc, autorka zdjęć.

Wernisaż został objęty patronatem medialnym portalu lelum.pl

Zobacz zdjęcia: