Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skandal, do sieci wyciekły kolejne nagrania par, które poniosło na wieży widokowej. Wszystko widać
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 06.08.2020 22:04

Skandal, do sieci wyciekły kolejne nagrania par, które poniosło na wieży widokowej. Wszystko widać

wieża widokowa
fot. Facebook/ Urząd miasta Wolsztyn

Wieża widokowa w Świętnie stała się miejscem skandalu, po tym jak przyłapano kilka par odbywających na niej stosunek. Miłosne sceny nagrała kamera monitoringu, a materiał wideo wyciekł do sieci. Pojawiły się kolejne nagrania, które zostały opublikowane na stronie Super Expressu. Widać na nich absolutnie wszystko!

Skandaliczne wideo najpierw przedostało się z wewnętrznego monitoringu należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie, a teraz znalazło się na stronie Super Expressu. Pary uprawiające miłość na wieży widokowej, mimo wielu oznaczeń, iż na terenie obiektu znajdują się kamery, zdecydowały się na miłosne uniesienia. Teraz z pewnością żałują, a całą sprawę bada prokuratura.

Wieża widokowa: nagranie

Nie wiadomo dokładnie, kiedy doszło do zdarzenia, jednak cała sprawa wstrząsnęła mieszkańcami Wolsztyna, a także polskim internetem. Teraz nagrania trafiły do jeszcze szerszej publiczności za sprawą publikacji Super Expressu.

– Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania – pisał na początku sprawy burmistrz Wolsztyna, Wojciech Lis.

Prokuratura zajęła się już sprawą. Za podobny wyczyn w miejscu publicznym grożą naprawdę surowe kary – areszt, ograniczenie wolności, grzywna do 1,5 tysiąca złotych, lub w najlepszym przypadku nagana.

  1. Podczas pogrzebu nagle zadzwonił telefon. Bliscy zmarłej pobledli, gdy usłyszeli słowa ze słuchawki
  2. Lepiej wcześniej wypłacić gotówkę i zaplanować wydatki. Niebawem banki wdrożą ogromne zmiany, będzie drogo

Wieża widokowa w Świętnie

Przypomnijmy, że za samo upublicznienie nagrań również można słono zapłacić. Zgodnie z art. 191a kodeksu karnego, za rozpowszechnianie nagich zdjęć lub nagrań bez zgody danej osoby grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat – działania w tej sprawie są wykonywane tylko na życzenie osoby pokrzywdzonej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wieża widokowa

Wieża widokowa stała się miejscem skandalu. Prokuratura bada sprawę.

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji