Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wiesz, co znajduje się na zdjęciu? Jeżeli zgadniesz, możesz uważać się za mistrza
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 31.08.2021 13:15

Wiesz, co znajduje się na zdjęciu? Jeżeli zgadniesz, możesz uważać się za mistrza

zdjęcie
fot. REDDIT/DRFETUSRN

Przedstawiamy wam nietypowe zdjęcie. Czy wiesz, co się na nim znajduje? Okazuje się, że niewiele osób jest w stanie zgadnąć. Jeśli ci się udało, śmiało możesz uważać się za prawdziwą mistrzynię. Zauważyłyście to?

W serwisie Reddit opublikowano bardzo nietypowe zdjęcie. Na fotografii widzimy białe papryki roczne. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak ludzkie zęby. Domyśliłyście się od razu?

Nietypowe zdjęcie

Lubicie zagadki optyczne? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo właśnie mamy dla was kolejną z nich. Musicie przyznać, że z pewnością mało z was wiedziało od początku, co takiego naprawdę znajduje się na obrazku.

Autor zdjęcia, które pojawiło się na portalu Reddit, dokonał tego złudzenia optycznego zupełnie przypadkiem. Najprawdopodobniej chciał się pochwalić nowym daniem lub sałatką, którą przygotowywał.

Na zdjęciu widać, że biała papryka jest nafaszerowana czerwonymi pomidorami. W dodatku ustawienie warzyw na obrazku sprawia, że do złudzenia przypominają… ludzkie dziąsło i zęby!

Wpis zebrał w serwisie już ponad 80 tys. strzałek w górę. Trzeba tutaj nadmienić, że zdarza się to naprawdę rzadko i mało komu udaje się uzbierać tyle lajków.

Internauci zauważyli, że papryka wygląda jak „stos zębów, które wypluwasz w koszmarach o utracie zębów, bardzo obrzydliwe”. Przyznają również, że na iluzję składają się także pomidory.

Niektórzy zaczęli się zastanawiać, jak to jest możliwie, że papryka jest biała? Wielu z nich otwarcie przyznaje, że nigdy wcześniej takiej nie widziało.

Biała papryka wygląda na zdjęciu jak ludzkie zęby

Biała papryka to roślina uprawna, która jest znana pod wieloma innymi zwyczajowymi nazwami, np. papryka owocowa, pieprzowiec roczny, pieprzowiec ostry, pieprz chilijski, pieprz turecki czy pieprz hiszpański.

Warzywo pochodzi z tropikalnych obszarów Ameryki, jednak uprawia się ją w większości cieplejszych regionów świata, również w Polsce. Wiadomo, że papryka rośnie w wielu różnych kolorach.

Zazwyczaj widzimy ją w sklepach, ale wtedy jest zielona, żółta, pomarańczowa lub czerwona. Okazuje się, że na świecie istnieją również papryki białe, brązowe, ciemnofioletowe, a nawet… lawendowe!

Jak poradziłyście sobie z tą drobną zagadką? Udało wam się od razu dostrzec, co tak naprawdę znajduje się na zdjęciu? Jeśli lubicie taką rozrywką, koniecznie zajrzyjcie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

zdjęcie

Do sieci trafiło nietypowe zdjęcie. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że są to ludzkie zęby i dziąsła. Jednak kiedy się lepiej przyjrzymy, zauważymy, że na obrazku są białe papryki i pomidory.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. Nie przyjmujesz księdza po kolędzie? Biskup ostrzega, wspomniał o sąsiadach takich osób

Źródła: reddit.com, fotoblogia.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów