Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wieści ze szpitala, Marta Paszkin właśnie urodziła. Znamy piękne imię dziecka, Marta Manowska pogratulowała
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 19.06.2022 00:11

Wieści ze szpitala, Marta Paszkin właśnie urodziła. Znamy piękne imię dziecka, Marta Manowska pogratulowała

Marta Manowska rolnik szuka żony
fot. https://www.instagram.com/pawelfarmer/

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z programu „Rolnik szuka żony” właśnie zostali rodzicami. Informacje o narodzinach dziecka przekazali w poruszającym poście na Instagramie. Gratulacje złożyła im sama Marta Manowska.

Dumni rodzice pochwalili się maluchem w sieci i zdradzili jego imię. Ze zdjęcia opublikowanego przez Pawła Bodziannego od razu można wywnioskować, że jest przeszczęśliwy. „Najpiękniejszy moment w życiu” – napisał mężczyzna.

Marta Paszkin urodziła dziecko

„Rolnik szuka żony” to program, w którym rolnicy z różnych miejsc w Polsce spotykają się z grupą kandydatów i wybierają spośród nich partnerkę lub partnera na całe życie. Show zadebiutowało w 2014 i od tamtej pory jest oglądane przez miliony widzów z całego kraju. Chociaż uczestnicy regularnie się zmieniają, to prowadząca Marta Manowska pozostaje niezmienna. Dziennikarka była już świadkiem tworzenia się wielu pięknych relacji. Teraz jedna z par programu przekazała fanom radosne wieści.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pod koniec zeszłego roku wyjawili, że spodziewają się dziecka. Po miesiącach oczekiwań maluch w końcu przyszedł na świat. Dumni rodzice pochwalili się nim w sieci i zdradzili jego imię.

– Najpiękniejszy moment w życiu! Jak opadną emocje napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowy — napisał Paweł na Instagramie.

Marta Manowska pogratulowała parze

Prowadząca „Rolnik szuka żony” nie zignorowała wpisu uczestników i natychmiast napisała do nich kilka ciepłych słów. Na profilu Marty Manowskiej ukazało się zdjęcie Pawła z synkiem.

– To są te momenty… Nie pamietam, kiedy ostatnio tak się cieszyłam Nowe życie… Od razu przed oczami staje każdy moment. Nasza rozmowa na stacji, oczy Pawła, przyjazd Marty, ta wybuchowa randka, decyzja. Potem każde spotkanie, Święta, szalony rajd po choinkę kabrioletem. I te słowa Pawła „Marta sprawiła, ze jestem lepszym człowiekiem” Adasiu Bodzinanny Witaj na świecie. Nie umiem wyobrazić sobie ogromu Waszego szczęścia. Przeżywam go razem z Wami — napisała Marta Manowska zwracając się do Marty Paszkin i Pawła Bodziannego.

Paweł Bodzianny postanowił odnieść się do wpisu prowadzącej i podziękować jej za ciepłe słowa. Pod opublikowanym postem zostawił serdeczny komentarz.

– Pamiętam dobrze te wszystkie momenty, a po dzisiejszym dniu jestem pewien, że nic lepszego nie mogło mnie spotkać. Dziękujemy! – napisał.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony