Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, jak Orłoś spędza zagraniczne wakacje z młodszą o 20 lat Pauliną Koziejowską. Mamy zdjęcia
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.07.2022 09:37

Wiemy, jak Orłoś spędza zagraniczne wakacje z młodszą o 20 lat Pauliną Koziejowską. Mamy zdjęcia

Paulina Koziejowska
fot.instagram.com/maciejorlos/

Gwiazdorska para przez długi czas nie schodziła z ust mediów za sprawą dzielącej ich sporej różnicy wieku. Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś nie wydają się jednak przejmować komentarzami na swój temat. W najlepsze bawią się podczas wspólnych wakacji.

Dziennikarka zasłynęła w prasie za sprawą życia miłosnego, które często spotykało się z krytyką. Partnerami kobiety często byli dużo starsi mężczyźni. Obecnie związana jest z Maciejem Orłosiem, z którym dzieli ją aż 20 lat.

Choć mogłoby się wydawać, że taka przepaść wiekowa może kumulować więcej konfliktów niż profitów, zakochani udowadniają, że wiek jest jedynie liczbą.

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś korzystają z wakacji

Dziennikarska para postanowiła w pełni skorzystać z trwających wakacji i wybrała się w luksusową podróż do klimatycznej Hiszpanii. Podwyższona temperatura sprzyja opalaniu się, a także kąpielom w krystalicznie czystej wodzie.

Paulina Koziejowska kulisami z romantycznego wypadu dzieli się w mediach społecznościowych. Ostatnio wstawiła zdjęcie na tle iście wakacyjnego krajobrazu – wraz z Maciejem Orłosiem pokazała się w otoczeniu Morza Śródziemnego.

Oprócz wygrzewania na plaży para stawia także na bardziej aktywne spędzanie czasu. Będąc w malowniczej Hiszpanii, nie sposób nie udać się na spacer wąskimi uliczkami i innymi szlakami tego kraju.

Paulina Koziejowska udostępniła serię zdjęć z takiego wyjścia, pokazując się w letnim kapeluszu oraz zwiewnej sukience. Internauci są zachwyceni wakacyjnym wydaniem dziennikarki.

Paulina Koziejowska świętowała 40. urodziny z ukochanym

Dziennikarka pod koniec maja obchodziła okrągłe urodziny i choć nie miała w planach spędzenia tego dnia w szczególny sposób, Maciej Orłoś zadbał o każdy szczegół. Prezenter zorganizował urodzinowe przyjęcie niespodziankę.

Dodatkowo w mediach społecznościowych pojawiło się ich wspólne zdjęcie, które mężczyzna podpisał wymownymi słowami.

Kochanie, dziś świętujemy Twoje okrągłe urodziny. 40-tka to już zaawansowany wiek, ale nic się nie martw, i tak niektórzy myślą, że jestem Twoim dziadkiem — pisał Maciej Orłoś.

Komentarz mężczyzny miał odnosić się do medialnych spekulacji na temat różnicy wieku pomiędzy zakochanymi. Paulina Koziejowska oraz Maciej Orłoś udowadniają jednak, że ich uczucie trwa nadal i ma się całkiem dobrze.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Maciej Orłoś spotyka się z Pauliną Koziejowską. Para potwierdziła doniesienia
  2. Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła dziecko i odważyła się na gorącą sesję. Prezenterka PnŚ chciała coś udowodnić