Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, co działo się na papierowej rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz
Karol Osiński
Karol Osiński 04.10.2021 00:19

Wiemy, co działo się na papierowej rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz

gwiazdy bez matury
instsgarm.com@kwiatkowsky

Rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa to była istna balanga. Pojawiło się na niej mnóstwo celebrytów, którzy bawili się do białego rana. Wśród nich znalazł się m.in. Dawid Kwiatkowski, który zaśpiewał dla zgromadzonych. Projektantka udostępniła relacje innych na swoim InstaStories.

Wystarczy spojrzeć na Instagramową relację Joanny Przetakiewicz, żeby dojść do wniosku, iż działo się tam coś niesamowitego.

Dawid Kwiatkowski zaśpiewał na rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Dwa lata po oficjalnym ogłoszeniu związku przez omawianą dwójkę postanowili się pobrać. Teraz obchodzili rocznicę tego wydarzenia, która najdelikatniej mówiąc była udana. Na ceremonii pojawili się bliscy i przyjaciele pary, a wśród nich m.in. Kayah, która jest byłą partnerką Rinkego.

Poza nimi można było dostrzec tam prawdziwą plejadę gwiazd. Zaproszenia otrzymali także m.in.: Izabela Janachowska, Łukasz Jemioł, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Chodakowska, Mateusz Hładki, Magda Gessler, Małgorzata Socha czy Piotr Kraśko z małżonką.

Na parkiecie można było dostrzec także Dawida Kwiatkowskiego, który w pewnym momencie wszedł na scenę i zaprezentował gościom zebranym na imprezie swoje największe hity.

Wszyscy goście, włącznie z solenizantami byli w przebraniach. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens przebrali się za Jennifer Lopez i Karla Lagerfelda. Z kolei Izabela Janachowska przyszła w sukni ślubnej, która została jej uszyta specjalnie na tę okazję.

Zobacz zdjęcia:

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sen o śmierci bliskiej osoby. Mało kto zdaje sobie sprawę, co tak naprawdę oznacza
  2. Dziennikarz Polsatu nie wiedział, że jest już na antenie. Zaliczył wielką wpadkę
  3. Jutro miliony Polaków wybiorą się do Biedronki. Sieć kusi promocjami

Źródło: instagram.com