Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielkie święto, mama braci Golec świętuje urodziny. Dopiero teraz widać uderzające podobieństwo
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 27.03.2023 12:26

Wielkie święto, mama braci Golec świętuje urodziny. Dopiero teraz widać uderzające podobieństwo

bracia Golec
fot. KAPiF

Bracia Golec mają powody do świętowania. Ich mama obchodzi 84. urodziny. Bliźniacy zamieścili z tego powodu zdjęcie w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że w rodzinie widać duże podobieństwo. 

Golcowie specjalizują się w łączeniu elementów tradycyjnej, góralskiej muzyki z nurtem współczesnym. Od lat są kojarzeni właśnie z takim gatunkiem. Fani uwielbiają ich za te brzmienia oraz za wspaniałą grę na trąbce.

Bracia Golec świętują urodziny mamy

Irena Golec w ostatnich dniach obchodziła urodziny. Na zdjęciu zamieszczonym przez braci widać ich naprawdę duże podobieństwo do mamy. Warto przypomnieć, że to nie są jej jedyne dzieci, ma jeszcze dwóch innych synów, choć już nie bliźniaków. 

Całość postu bracia okrasili wpisem:

 - Dziś świętujemy w gronie najbliższych. Nasza ukochana Mama Irena skończyła właśnie 84 lata. Każdego roku jesteśmy pełni podziwu za Jej siłę, optymizm i piękne serce! Chyba należy się Jej lajk. A co dobrego u Was?

Mariusz z "Chłopaków do wzięcia" nagle zniknął. Dziś jest nie do poznania, ostatnie zdjęcie zdradza wszystko

Fani składają życzenia mamie braci Golec

Oczywiście w sekcji komentarzy wielu fanów braterskiego duetu zamieściło własne życzenia dla pani Ireny:

- Radości z Was wszystkich, zdrowia i samych dobrych dni dla mamy.

- Dużo zdrowia i obfitości oraz darów Bożych, sto lat dla czcigodnej jubilatki.

Życzenia zamieściła także koleżanka po fachu braci Golec, Halina Mlynkova:

- Radości z was wszystkich, zdrowia i samych dobrych dni dla mamy!

Bracia Golec odznaczeni przez prezydenta RP

Ostatnie miesiące w życiu bliźniaków są naprawdę radosne. Pod koniec zeszłego roku - w święto Niepodległości Golcowie zostali odznaczeni przez prezydenta RP - Andrzej Dudę.

Muzykom przyznane zostały specjalne medale na 100-lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Ten order należy się każdemu kto dzięki własnej działalności zawodowej przyczynił się do rozsławiania dobrego imienia Rzeczypospolitej Polskiej.

Tagi: bracia golec