Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielki przełom w poszukiwaniach Krzysztofa Dymińskiego! Przesłano tajemnicze nagranie. Rodzice rozpaczają
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.09.2023 21:48

Wielki przełom w poszukiwaniach Krzysztofa Dymińskiego! Przesłano tajemnicze nagranie. Rodzice rozpaczają

Krzysztof Dymiński, policja
Przełom w poszukiwaniach Krzysztofa Dymińskiego. Fot. Canva, Facebook

Rodzice Krzysztofa Dymińskiego, 16-latka, który zaginął pod koniec maja, odchodzą od zmysłów. Ta sprawa jest owiana tajemnicą, jednak bliscy nastolatka ani na chwilę nie stracili wiary w to, że się odnajdzie. W sieci właśnie ukazało się tajemnicze nagranie, które jeszcze bardziej podsyciło niepewność, ale i nadzieję. Zaraz potem rodzice Krzysztofa opublikowali łamiący apel.

Okoliczności zaginięcia i poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego

O zaginięciu Krzysztofa Dymińskiego słyszała już cała Polska. Nastolatek wyszedł nad ranem z domu w Pogroszowia-Kolonii i od tamtego czasu nie kontaktuje się z rodziną. Ślad po nim urywa się w Warszawie, gdzie zarejestrował go monitoring miejski. Od tego czasu wzmianki o chłopcu wciąż pojawiają się w mediach, co sprawia, że wiele osób pozostaje czujnych. To właśnie dzięki ich spostrzegawczości do policji dotarła informacji, iż 16-latek przebywał na Pomorzu. 

Zrozpaczeni rodzice nastolatka wciąż głęboko wierzą, że wróci do domu. Nie ustają w poszukiwaniach. Co więcej, pani Agnieszka, mama Krzysztofa, regularnie publikuje w mediach społecznościowych łamiące serce wpisy, które dedykuje synkowi. Jeden z nich, który właśnie się pojawił, jest związany z tajemniczym wideo, które obiegło sieć. Czy na nagraniu naprawdę znajduje się Krzysztof Dymiński?

Nagle wzrok wszystkich padł na żonę Kurka. To co się wydarzyło na trybunach po zwycięstwie Bartosz zapamięta na zawsze

Widziano Krzysztofa Dymińskiego? Kadr z tajemniczego nagrania obiegł już sieć

W poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego zaangażowała się cała Polska. Wiele osób nie tylko zwraca uwagę na osoby, które mija codziennie na ulicy, ale również dzieli się swoimi teoriami i pomysłami na to, co jeszcze można zrobić w sprawie nastolatka, w internecie. 

Na fanpage'u “Gdziekolwiek jesteś” właśnie pojawił się wpis, który może mieć znaczny wpływ na sprawę zaginięcia 16-latka.

1 września napisała na skrzynkę mojej strony Pani Monika, wysyłając także nagranie z kamerki swojego auta i poprosiła mnie, aby pokazać je mamie Krzysia Dymińskiego, ponieważ ona i jej mąż są niemal pewni,  że to może być Krzysiu. Po obejrzeniu nagrania Pani Agnieszka  (mama zaginionego) powiedziała mi, że chłopak z nagrania jest łudząco podobny do jej syna – czytamy. 

Mama Krzysztofa Dymińskiego opublikowała rozpaczliwy apel

Autorka posta udostępniła kadr z nagrania. Widać na nim chłopca ubranego w kurtkę z kapturem, jednak mimo tego, iż materiał zasłania jego głowę, można stwierdzić, że nastolatek ze zdjęcia rzeczywiście przypomina zaginionego Krzysztofa Dymińskiego. W związku z tymi szokującymi doniesieniami pani Agnieszka zdecydowała się na rozpowszechnienie łamiącego serce wpisu:

Obserwatorzy, Przyjaciele, Ludzie wielkiego serca, 

W mojej ocenie na tym nagraniu jest mój syn, Krzysztof Dymiński. Nie mam jednak 100% pewności. Proszę, może jest osoba, która jest łudząco podobna do mojego dziecka, która 31 sierpnia szła drogą nr 11 z Koszut do Kórnika w stronę Poznania. Jeśli to Ty szedłeś - proszę odezwij się. Trwamy w niewiedzy już tak długo… Krzysztof, jeśli to Ty synku, proszę wróć do domu. Cały czas na Ciebie czekamy. Nie liczy się absolutnie nic, tylko żebyś wrócił. Kochamy Cię najmocniej na świecie, wróć. Mama, tata, brat.

Krzysztof Dymiński jest 16-letnim blondynem o wzroście 174 centymetrów i niebieskich oczach. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie i czarne buty sneakersy. Jego jedynym znakiem szczególnym jest stały aparat na zębach (górny i dolny łuk). Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia nastolatka, proszeni są o kontakt z policją +48 722 20 32 / 112 lub z rodziną: 604 944 800.

Tagi: zaginął