Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka radość w rodzinie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Malutki Józio rośnie jak na drożdżach
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 15.06.2022 10:37

Wielka radość w rodzinie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Malutki Józio rośnie jak na drożdżach

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Piotr Molecki/East News

Gwiazda „Klanu” z miłością i oddaniem wychowała piątkę swoich dzieci, a kilka lat temu powitała pierwszego wnuka. Teraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska podzieliła się wielką radością. Malutki Józio urósł i coraz bardziej przypomina swojego dziadka.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zawsze marzyła o dużej rodzinie. Wraz z Pawłem Królikowskim stworzyli dom pełen miłości dla piątki swoich dzieci: Antka, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego. Ciążę ukrywała nawet na planie „Klanu”, z którym związana jest od 25 lat.

Dziś najmłodszy z rodzeństwa ma 15 lat i, jak na razie, unika blasku fleszy, podczas gdy najstarszy nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów. 21-letnia Marcelina zachwyca urodą i podobieństwem do matki, zaś 23-letnia Julia brała ślub w tym samym roku, co Antoni i niedawno miała powiadomić rodzinę o ciąży. Tymczasem drugi z braci, Jan od kilku lat pozostaje w związku z Joanną Jarmołowicz, gwiazdą „M jak miłość”.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka. Józio rozsiadł się w starym wozie dziadka

We wrześniu 2019 roku w rodzinie Królikowskich nastała wielka radość. Na świat przyszedł Józio, owoc związku Jana i Joanny, pierwszy wnuk Małgorzaty i Pawła. Aktor zdążył jeszcze przed śmiercią zobaczyć malucha, a teraz dumna babcia dba, aby postać dziadka była ciągle żywa wśród potomnych.

Żona gwiazdora ma niestety ograniczony dostęp do urodzonego w 2022 roku syna Antka i Joanny Opozdy. Vincent pozostaje niejako poza jej zasięgiem. Na szczęście uroczy Józio, który w tym roku skończy 3 latka, dość często widuje się z babcią i od czasu do czasu gości na udostępnianych przez nią fotografiach.

Wyświetl ten post na Instagramie

Teraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się chwilą z wnukiem. Synek Jana urósł i, nie wiadomo kiedy, zmienił się w małego, rezolutnego dżentelmena. Na Instastories pojawiła się rozczulająca i wzruszająca relacja. Chłopczyk rozsiadł się w starym fiacie, który należał do Pawła Królikowskiego. Babcia podeszła do niego i zapytała, czyj to samochód.

Dziadka Pawła! – odpowiedział malec bez wahania.

Nie ma wątpliwości, że Józio jest prawdziwym oczkiem w głowie gwiazdy, która z dumą, publicznie upamiętnia każdą rocznicę jego urodzin. Zdaniem niektórych maluch wdał się w sławnego dziadka, inni z kolei nie mają wątpliwości, że to „wykapana Gosia”.

A wy jak sądzicie?

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Cugowski żegna się z „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiadomo, kto go zastąpi
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty

Źródło: Fakt