Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka radość w rodzinie Grabowskich. Ujawniono płeć dziecka córki aktora
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 02.10.2021 10:56

Wielka radość w rodzinie Grabowskich. Ujawniono płeć dziecka córki aktora

Andrzej Grabowski
Screen z youtube.com/tvnpl

Rodzina Grabowskich ma powody do świętowania. Córka aktora jest już w zaawansowanej ciąży i wkrótce powita na świecie swoje dziecko. Z tej okazji postanowiła zorganizować tzw. „baby shower”. W sieci pojawiły się zdjęcia z imprezy, Katarzyna zdradziła też, kogo nosi pod swoim sercem.

– Córko, gotowa na ostatnią prostą? Damy radę, co? – napisała w opisie do zdjęcia Katarzyna Grabowska. Wszystko zatem wskazuje na to, że Andrzej Grabowski już wkrótce będzie miał wnuczkę.

Radość w rodzinie Grabowskich

Pojawienie się nowego członka w rodzinie zawsze wywołuje wielką radość i szczęście. Mimo tego, że córka Katarzyny Grabowskiej jeszcze nie pojawiła się na świecie, to jej bliscy już świętują.

Przyjaciółki Katarzyny Grabowskiej pomogły jej w organizacji „baby shower”. Na profilu córki aktora pojawiło się kilka kadrów z imprezy, nie brakowało różowych ozdób wskazujących na płeć dziecka.

Dwa tygodnie wcześniej, Katarzyna zdradziła, że już wkrótce na świecie powita córkę.

-Córko, gotowa na ostatnią prostą? Damy radę, co? – napisała na swoim profilu.

Pod opublikowanymi fotografiami nie brakowało komplementów. Córka Andrzeja Grabowskiego promienieje, czym zaprzecza poglądowi głoszącemu, że „córka odbiera urodę”.

Kim jest Katarzyna Grabowska?

Katarzyna Grabowska podobnie jak jej tato jest aktorką. Mogliśmy ją podziwiać między innymi w serialu „Zakochani po uszy”. Mimo tego, że córka aktora spełnia się w zawodzie, to jednak sławą nie przebiła swojego ojca.

Andrzej Grabowski jest jednym z najbardziej lubianych polskich aktorów. Jakiś czas temu miał okazję udzielić wywiadu w programie „Kuba Wojewódzki”. Podczas rozmowy z „królem TVNu” mówił między innymi o tym, czy warto się żenić.

Zobacz zdjęcia:

View this post on Instagram

View this post on Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Tomasz Lis w żałobie. Przekazał wiadomość o śmierci cenionego dziennikarza

Źródło: Instagram