Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka radość u Marcina Hakiela, od razu się pochwalił. „Świętujcie ten dzień z nami”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 29.04.2022 18:09

Wielka radość u Marcina Hakiela, od razu się pochwalił. „Świętujcie ten dzień z nami”

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel

Dla wielu osób piątek to okazja do świętowania weekendu, jednak dla znanego tancerza ten dzień jest szczególnie ważny. Marcin Hakiel podzielił się na Instagramie radosną wieścią i zaprosił wszystkich do wspólnego świętowania. Od samego rana rozpiera go energia.

Choć w ostatnim czasie los nie oszczędza Marcina Hakiela, były partner Kasi Cichopek stara się, być może bardziej niż kiedykolwiek przedtem, dbać o swój dobry nastrój. W niedawny wywiadzie w „Mieście kobiet” przyznał, że już od jakiegoś czasu korzysta z pomocy terapeuty oraz coacha.

Z pewnością rzeczywistość gwiazdora wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby nie założona w 2006 roku akademia tańca, która mieści się m.in. na warszawskim Żoliborzu. Trener osobiście prowadzi tam niektóre zajęcia i nie ma wątpliwości, że to placówka, tuż za dziećmi, stanowi jego oczko w głowie.

Marcin Hakiel świętuje wyjątkową okazję. Zaprosił wszystkich

Taniec z pewnością stanowi jeden z najważniejszych elementów w życiu gwiazdora, choć wbrew pozorom nie był to jego jedyny kierunek edukacji. Marcin Hakiel ukończył finanse i bankowość w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Gdańsku, zaś „towarzyskiego” uczył się w klubie miejscowym „Perfekt”, pod okiem Piotra Czarneckiego.

Obecnie jednak były partner Cichopek jest jednym z największych autorytetów w swojej dziedzinie, jako reprezentant najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej, „S”. Nie dziwne więc, że założona przez byłych małżonków szkoła cieszy się ogromnym zainteresowaniem, które dodatkowo mogły podsycić ostatnie wydarzenia.

Dziś Marcin Hakiel ma pewien szczególny powód do świętowania. Tancerz od rana dzielił się z fanami dobrym humorem i energią i jeszcze z łóżka życzył wszystkim wesołego piątku. 29 kwietnia przypada bowiem Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji właściciel słynnej akademii gorąco zaprosił wszystkich do wspólnego świętowania.

Poinformował także o otwarciu nowego kursu na warszawskiej Białołęce, oraz… udostępnił nagranie z pokazu w Jeleniej Górze z 2004 roku, na którym ani chybi możemy zobaczyć zaledwie 21-letniego tancerza na parkiecie.

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego