Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka radość Daniela Martyniuka. Jest na rajskich wakacjach z piękną blondynką
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.07.2022 20:04

Wielka radość Daniela Martyniuka. Jest na rajskich wakacjach z piękną blondynką

narzeczona Daniela Martyniuka
fot. instagram.com/faustynaaj

Daniel Martyniuk coraz częściej daje się zauważyć w towarzystwie pięknej blondynki, z którą łączy go wspólna przeszłość. Znajomi polecieli razem na wakacje do malowniczej Chorwacji.

Syn króla disco polo przez długi czas znany był w mediach ze swojego bujnego życia pełnego skandali. Ostatnie zachowania mężczyzny budziły wiele kontrowersji w tym przypadek obrażania publicznie sędziny. Rodzice zaczęli więc bardziej skupiać uwagę na zabawowym synu.

Daniel Martyniuk ostatnio częściej pojawiał się w rodzinnych stronach i odnowił kontakt z dawną znajomą. Oboje wybrali się nawet w wakacyjną podróż za granice Polski.

Daniel Martyniuk zabrał piękną blondynkę do Chorwacji

Faustyna towarzyszyła synowi Danuty Martyniuk podczas ślubu chrześniaka żony piosenkarza. Między znajomymi widoczna była przyjazna nić porozumienia, która trwa już od wielu lat. Ich znajomość przetrwała nieudane małżeństwo mężczyzny.

Okazuje się, że Daniel Martyniuk z entuzjazmem odnowił dawne relacje z przyjaciółką. Oboje wybrali się na wakacje do Chorwacji, skąd kobieta publikowała relacje w mediach społecznościowych.

Obserwatorzy Faustyny oprócz malowniczych widoków mogli zobaczyć również wspólne zdjęcia znajomych. Daniel Martyniuk dobrze czuje się w towarzystwie dziewczyny, co widać na czułych pozach.

Być może syn króla disco polo gotowy jest na nowy związek z osobą, która dobrze go zna. Znajomość z przeszłości może okazać się o wiele silniejsza, gdy oboje mają za sobą już pierwsze dorosłe doświadczenia.

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel Martyniuk odpowie za obrażanie sędzi? Prokuratura zajęła się sprawą
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki

 Źródło: Pudelek.pl