Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie Telewizji Polskiej wkrótce pożegnają bohatera „Barw szczęścia”. Ostatni odcinek z Kiersznowskim będzie wzruszający
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.12.2021 21:11

Widzowie Telewizji Polskiej wkrótce pożegnają bohatera „Barw szczęścia”. Ostatni odcinek z Kiersznowskim będzie wzruszający

TVP
fot. materiały własne

Krzysztof Kiersznowski zmarł 24 października. Jak długo widzowie będą mogli oglądać go w serialu „Barwy szczęścia”? Ostatni odcinek z aktorem zostanie wyemitowany w TVP2 już niedługo.

Kiersznowski grał w serialu postać Stefana Górki. Jakie zakończenie wątku szykują twórcy „Barw szczęścia” dla tej postaci? Bohater pojawi się ostatni raz w odcinku 2542.

„Barwy szczęścia”: jak skończy się wątek Stefana Górki?

Kiersznowski po raz ostatni w „Barwach szczęścia” pojawi się 30 grudnia. To wtedy zostanie wyemitowany 2542 odcinek ze Stefanem Górką. Zdjęcia do niego nagrano w wakacje tego roku. W ostatnim odcinku nie zabraknie wzruszeń i silnych emocji.

W 2542 odcinku „Barw szczęścia” do Polski wróci córka Stefana, Kasia, cudem uratowana z trzęsienia ziemi na Sycylii. Tymczasem bohater nie pojawi się na imprezie na jej cześć i nikt nie będzie wiedział, co się z nim stało.

Stefan Górka tymczasem wsiądzie na swój motocykl i wyruszy na wycieczkę. Kiedy wreszcie się odnajdzie, okaże się, że podjął bardzo ważną życiową decyzję – postanowi wyjechać ze swoją żoną Walerią do Norwegii.

Oglądacie „Barwy szczęścia”? Podoba się Wam takie zakończenie wątku Stefana Górki?

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niepojęte, kto pojawi się teraz w „M jak miłość”. Fani serialu mogą zdębieć
  2. Piekarczyk ujawnił, jaką dostanie emeryturę. Na widok kwoty opadły nam szczęki
  3. Biedrzyńska przekazała druzgocącą wiadomość o śmierci. „Odchodzą Ci najwięksi, najwspanialsi”
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik