Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie TVP oburzeni po 1. odcinku „You Can Dance”. Dostało się Katarzynie Cichopek
Weronika Dadok
Weronika Dadok 07.01.2023 11:03

Widzowie TVP oburzeni po 1. odcinku „You Can Dance”. Dostało się Katarzynie Cichopek

Katarzyna Cichopek
Screen z You Can Dance, prod. TVP

Pierwszy odcinek You Can Dance — Nowa Generacja 2 już za nami. Fani programu zdecydowali się wypowiedzieć, co uważają o najnowszej edycji, a w szczególności o tym, jak podoba się im Kasia Cichopek w produkcji. 

Pod nowo zamieszczonym na profilu YCD postem pojawiło się wiele komentarzy, niestety okazało się, że Kasia Cichopek nie przypadła do gustu wszystkim widzom. Wielu z nich uważa, że nie powinna znaleźć się w programie.

Widzowie komentują obecność Kasi Cichopek w „You Can Dance”

Taneczne show, które zaskarbiło sobie serca milionów Polaków, z wielkim przytupem znów pojawiło się na antenie. Jak to zwykle bywa, ile osób tyle opinii, zatem i tym razem nie stało się inaczej. Fani produkcji pod zamieszczonym na profilu wideo zdecydowali mocno się uzewnętrznić.

Sprawczynią zamieszania, które mamy okazję zobaczyć na nagraniu, jest Ida Nowakowska, w pewnym momencie podczas trwania castingów do „You Can Dance” zaproponowała, aby Kasia Cichopek z Augustinem Egurrolą dali popis tanecznych umiejętności.

Hip-hopowa choreografia chyba była dla nich sporym wyzwaniem, niektórzy ochoczo docenili ich zmagania, dla innych nagranie stało się motywacją do wyrzucenia swojej negatywnej opinii.

– Super dzieciaki, niesamowita Ida Nowakowska, Agustin Egurrola oboje są w klimacie, bo cały czas pracują przy tańcu, choreografii… Są w tym programie niezastąpieni, ale zawsze musi być ta czarna owca, nadrabiająca, taki słodzik, niepotrzebny, ale jest – wspomniała o Kasi Cichopek jedna z osób.

Cichopek daje tylko opinie bardzo dobre. Cały czas zadowolona i ten uśmiech… Edyta lepsza byłaby. Prawdę mówiłaby – wylicza niesympatycznie kolejna.

Nie zabrakło także kontrujących złośliwości fanów Kasi Cichopek, który ewidentnie czuwają nad reputacją gwiazdy.

Po co ta złośliwość, Kasia tez pięknie tańczy i zna się na tańcu, reprezentowała Polskę na Eurowizji tanecznej i zajęli bardzo dobre miejsce – stwierdziła Pani Teresa.

Jedna z Pań w ferworze kreowania opinii zdecydowała się polecić inną artystkę na miejsce Kasi Cichopek, całe szczęście po chwili pojawiła się kolejna osoba, która postarała się o obecność zrównoważonych w tej kwestii komentarzy.

Na Pani żądanie nikt tego nie zmieni, bo taki był pomysł produkcji, a Kasia jest super w tej roli – napisała z odrobiną złośliwości.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem