Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie "The Voice of Poland" nie mogli tego znieść! Posypały się komentarze, ta edycja jest INNA
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 23.09.2023 22:37

Widzowie "The Voice of Poland" nie mogli tego znieść! Posypały się komentarze, ta edycja jest INNA

Pod postami „The Voice of Poland” wybuchła burza, fot. kadr z programu „The Voice of Poland”
Pod postami „The Voice of Poland” wybuchła burza, fot. kadr z programu „The Voice of Poland”

Fani programu „The Voice of Poland” jak co piątek mogli liczyć na prawdziwą dawkę muzycznych talentów. Na scenie pojawiła się spora grupa muzyków, którzy postanowili spróbować swoich sił podczas przesłuchań ciemno. Dobór uczestników wywołał jednak zaskakujące reakcje pod facebookowymi postami talent show. 

Na widzów „The Voice of Poland” czekało wiele talentów

Za widzami programu „The Voice of Poland” zaskakujący widok. Podczas 7. odcinka popularnego show przedstawiającego przesłuchania w ciemno na widzów czekała prawdziwa muzyczna uczta. Ku zaskoczeniu wielu osób na scenie pojawiło się wiele osób, które pochodzą z innych krajów lub takich, które mają obce korzenie. 

Do kolejnych etapów trafiła prawdziwa artystyczna śmietanka wywodząca się z przeróżnych zakątków świata. Na widzów i trenerów czekała także niemała gratka, ponieważ większość z nowych uczestników wykonało na scenie fragment piosenki w swoim języku. 

Lekarze byli gotowi ją leczyć, ale Anna Przybylska ODMÓWIŁA. Po latach przyjaciółka ujawniła powód

Międzynarodowa odsłona „The Voice of Poland”

Serca trenerów na początku odcinka „The Voice of Poland” podbił Paweł Kozicz, pochodzący z Białorusi, który z powodu napięć w jego kraju przed dwoma laty zdecydował się go opuścić i zacząć życie na nowo w Polsce. W kolejnych odcinkach widzowie będą mogli zobaczyć także Evangelię Argiri – w połowie Polkę, w połowie Greczynkę. Swoich sił w „The Voice of Poland” postanowiła spróbować także Kamila Jakubenaite pochodząca z Litwy. Przed trenerami stanęła także Ormianka Inga Marukyan, która jednak urodziła i wychowała się w Polsce. Zanim spróbowała swoich sił w „The Voice of Poland”, wystartowała także w „The Voice of Armenia”, gdzie odwróciła cztery fotele, ale odpadła po bitwach i wróciła do Polski. Stawkę zamknęła Karolina Popiołek, która od piątego roku życia mieszka w Holandii. 

W 7. odcinku nie zabrakło także polskich artystów, jednak byli oni w zdecydowanej mniejszości. Na tym etapie do kolejnych odcinków trafiła tylko jedna osoba – znany z 3. edycji Bartłomiej Broniewski.

Pod postami „The Voice of Poland” wybuchła burza

Pod postami na facebookowym profilu „The Voice of Poland” posypały się liczne komentarze. Pojawiają się w nich liczne zarzuty, że ta edycja jest inna niż poprzednie. Chodzi konkretnie o wysoki odsetek uczestników z zagranicy lub o obcych korzeniach. Należy mieć jednak na uwadze, że wielu Polaków zdecydowało się na udział w zagranicznych edycjach talent show – największy sukces odniosła Sara James, która w amerykańskiej edycji „America's Got Talent” otrzymała złoty przycisk od Simona Cowella.

  • I wszystkie 3 z zagranicy hahahaha.
  • Gościu z gitarą ogień. PS. To jest Voice of Poland czy Voice of Zagranica?
  • (…) To samo dziś pytanie sobie zadałam… Co chwile ktoś z zagranicy. Ale jak już podczas ostatniego występu pisałam z innymi widzami programu – nie liczy się co umiesz, tylko co powiesz/pokażesz…
  • Ta edycja to The Voice of Europe, a nie The Voice of Poland.
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny