Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie przecierali oczy, tak Izabella Krzan ubrała się do "Koła fortuny". Orkiestra aż zadedykowała jej dżingiel
Michał Fitz
Michał Fitz 29.04.2023 18:31

Widzowie przecierali oczy, tak Izabella Krzan ubrała się do "Koła fortuny". Orkiestra aż zadedykowała jej dżingiel

Izabela Krzan/Koło fortuny
fot. Pawel Wodzynski/East News

W najnowszym odcinku “Koła fortuny” Izabella Krzan zszokowała stylizacją. “Na cześć królowej Izabelli” orkiestra zagrała specjalnie zadedykowany dżingiel. W co takiego ubrała się prowadząca program?

Sukienka Izabelli Krzan wywołała niemałe zamieszanie. Widzowie przecierali oczy, miała na sobie najmodniejszy print tego sezonu!

Izabella Krzan wywołała w "Kole fortuny" niemałą sensację

Izabella Krzan jest modelką (otrzymała tytuł Miss Polonia w 2016 roku), a od kilku lat sprawdza się także w roli prezenterki telewizyjnej. Obecnie w “Kole fortuny” razem z Norbertem Dudziukiem pełnią rolę prowadzących. Jak się okazało, ostatni odcinek programu wywołał wśród widzów szczególne poruszenie.

Poszło o kreację Izy! Do studia zdecydowała się ubrać niezwykle modną sukienkę. Zespół muzyczny nie został obojętny na ten fakt, grając dla niej specjalnie zadedykowany dżingiel.

Koszmar na pogrzebie. Zajrzała do trumny i zaczęło się. Zdarzenie nie do wytłumaczenia

W co ubrała się Izabella Krzan do "Koła Fortuny"?

W 1533 odcinku programu “Koło fortuny” Izabella Krzan miała na sobie długą, zwiewną sukienkę w najmodniejszy print tego sezonu, czyli panterkę! Prowadząca z uśmiechem przywitała widzów, gdy nagle całą uwagę skupił na sobie zespół muzyczny:

- No to na część królowej Izabelli… - zaczął frontman kapeli, po czym zaczął grać.

Muzycy wykonali na cześć prezenterki chwytliwy dżingiel, który nieco zakłopotał Izę Krzan. Ta była jednak bardzo wdzięczna, że zespół postanowił ją tak skomplementować.

Kto jest najważniejszy w "Kole Fortuny"

Później padło pytanie, kto jest najważniejszy w “Kole Fortuny”. Choć Iza Krzan została nazwana królową, to nie o nią chodziło. Co ciekawe, odpowiedzią na powyższe pytanie nie był ani Norbi, ani nawet reżyser programu. O co więc chodziło?

Jak szybko wyjaśnił prowadzący najważniejszy w “Kole Fortuny” jest pieniądz, który uczestnicy mogą wygrać. W ostatnim odcinku przekonał się o tym Pan Waldemar, który sięgnął po aż 30 tysięcy złotych!

Zobacz post:

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces