Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widzowie oburzeni publikacją „Pytania na śniadanie”. Nagranie było niestosowne?
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 27.03.2021 18:04

Widzowie oburzeni publikacją „Pytania na śniadanie”. Nagranie było niestosowne?

Pytanie na śniadanie
fot. Instagram/tomaszkammel

Pytanie na śniadanie to program poranny emitowany od wielu lat na kanale TVP. Na Instagramie programu pokazano filmik, który wzbudził kontrowersje.

Pytanie na śniadanie to polski program śniadaniowy, który emitowany jest już od 2002 roku. Wśród jego prowadzących co jakiś czas pojawiają się nowe twarze. Ostatnio na Instagramie Pytania na śniadanie pojawił się filmik z Izabellą Krzan – najnowszą prezenterką śniadaniówki. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni.

Pytanie na śniadanie nie przypadło do gustu widzom

Na Instagramie programu pojawił się filmik Izabelli Krzan, która jak się okazało, przebywa obecnie na Malediwach. Gwiazda wybrała się w to malownicze miejsce razem ze swoim partnerem. Na załączonym filmiku pozdrawia widzów programu, po czym wskakuje do wody.

Opinie na temat nagrania były podzielone. Jednak przeważały te negatywne. Nie zabrakło komentarzy, w których widzowie krytykowali prowadzącą, zarzucając jej, że w dobie pandemii wyjeżdżanie na zagraniczne, rajskie wakacje i chwalenie się tym publicznie jest nietaktowne.

No i taka jedzie jak większość Polaków na wakacje za granicę i przywozi wirusa, z którym już tyle czasu walczymy ???? Gratuluję mądrego podejścia do życiaczytamy w komentarzach.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kiedy chorują najbliżsi, kiedy umierają, kiedy boisz się wyjść z domu, włącz pytanie na śniadanie. Tam pojawi się taka Iza, która ci pokaże, jak pięknie jest na świecie prawda?? Dajcie już spokój to naprawdę niestosowne!podsumował jeden z obserwatorów.

Czy wyjazdy zagraniczne w dobie pandemii to dobry pomysł?

Izabella Krzan zdobyła tytuł Miss Polonia w 2016 roku. Jest modelką i prezenterką telewizyjną. Do grona prowadzących Pytania na śniadanie dołączyła po odejściu Marzeny Rogalskiej.

Program prowadzi razem z Tomaszem Kammelem. Bardzo często wstawia zdjęcia na swój Instagram, które zachwycają fanów. Jest znana z odważnych i zmysłowych sesji zdjęciowych.

Na Instagramie Izabelli dominują zdjęcia z egzotycznych wakacji. Była Miss Polonia już po raz kolejny pokazuje, jak piękne miejsca odwiedza wraz ze swoim ukochanym.

Czy wyjazdy zagraniczne w dobie pandemii, gdy sytuacja w kraju staje się coraz bardziej dramatyczna, faktycznie są niestosowne? Czy może jednak widzowie programu zareagowali zbyt impulsywnie?

Zobacz wideo:

Visualizza questo post su Instagram

Izabella Krzan wypoczywa na wakacjach.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Radiozet.pl, Teleshow.wp.pl