Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widok na grobie Pawła Królikowskiego wprawił nas w osłupienie. Tajemniczy przekaz czy wiadomość dla artysty?
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 06.10.2023 13:36

Widok na grobie Pawła Królikowskiego wprawił nas w osłupienie. Tajemniczy przekaz czy wiadomość dla artysty?

TRICOLORS/East News/Iberion, Tajemnicza wiadomość na grobie Pawła Królikowskiego
Fot. TRICOLORS/East News/Iberion, Tajemnicza wiadomość na grobie Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł przeszło 3 lata temu. Na jego grobie cały czas pojawiają się znicze i kwiaty. Jedne szczególnie zwróciły naszą uwagę. Mają bowiem bardzo sugestywne znaczenie. Ich ustawienie na nagrobku aktorka może się zatem okazać zaszyfrowaną wiadomości od kogoś, kto bardzo go kochał. Spójrzcie tylko na tę wiązankę.

Grób Pawła Królikowskiego

Śmierć Pawła Królikowskiego była szczególnie druzgocąca dla jego rodziny. Ze łzami w oczach żegnały go dzieci, żona, a także brat, dalsza rodzina i wszyscy znajomi. Jak się okazało po latach, wśród żałobników był prawdopodobnie syn z nieprawego łoża.

Wówczas jednak ta informacja pozostawała tajemnicą. Mężczyzna miał romans z matką chłopaka wiele lat temu, a on sam jest obecnie dorosły. Wiązanka, która właśnie pojawiła się na nagrobku aktorka, ma podłoże romantyczne.

Sebastian M. trzymał TO w ogrodzie. Szykował się na najgorsze, widok nie pozostawia żadnych wątpliwości

Wiecie, co oznaczają kwiaty w tej wiązance?

Wiązanka, która złożona została na grobie Pawła Królikowskiego, na pierwszy rzut oka wydaje się zwyczajna. Jednak dla osób, które mają pojęcie o znaczeniu kwiatów i ich kolorów, od razu zapaliła się czerwona lampka.

Okazuje się, że czerwone goździki, które stanowią w niej główny element, oznaczają niespełnione pożądanie. Mogą być zatem wiadomością od dawnej kochanki lub osoby, która była skrycie zakochana w aktorze.

Grób Pawła Królikowskiego' (4).png

Czyżby kryła się w nich ukryta wiadomość dla zmarłego?

Niestety wiązanka pojawiła się znienacka i nie wiadomo kto i kiedy dokładnie ją złożył. Można jedynie spekulować czy faktycznie ma drugie dno. Swoją drogą nagrobek Pawła Królikowskiego jest bardzo zadbany i widać, że zarówno rodzina, jak i jego fani bardzo cenią to miejsce.

Ciało Pawła Królikowskiego spoczywa na cmentarzu na Powązkach, zatem każdy mógł zostawić na nagrobku kwiaty.

Grób Pawła Królikowskiego' (2).pngGrób Pawła Królikowskiego' (1).pngGrób Pawła Królikowskiego' (3).png

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów