Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Gdy Zenek Martyniuk otworzył koncert, publiczność nie wytrzymała. Wielka niespodzianka
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 31.07.2022 23:37

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Gdy Zenek Martyniuk otworzył koncert, publiczność nie wytrzymała. Wielka niespodzianka

fot. kadr z koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 w Łomży, stacja TVP 2

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 trwa w najlepsze. Niedzielny koncert otworzył Zenek Martyniuk z utworem „To ja Ciebie wołam”. Publiczność po zobaczeniu swojego idola natychmiast dołączyła się do zabawy. Chwilę później prowadzący przekazali nieoczekiwaną wiadomość.

31 lipca Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 trafiła do Łomży. Organizatorzy zapowiedzieli obecność największych gwiazd polskiej muzyki tanecznej, a także dodatkowe atrakcje. Jedna z nich mogła szczególnie przypaść do gustu fanom Zenka Martyniuka.

Zenek Martyniuk otworzył Wakacyjną Trasę Dwójki 2022 w Łomży

Obecność Zenka Martyniuka podczas wydarzenia w Łomży była już zapowiadana od dawna. Nie każdy jednak wiedział, że to on otworzy koncert razem z utworem „To ja Ciebie wołam”. Gwieździe disco polo towarzyszyły tancerki w strojach inspirowanych polskim folklorem. Nic w tym dziwnego, bowiem Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Łomży zorganizowana jest pod hasłem „Folk Festival”.

Gdy Zenek Martyniuk rozpoczął imprezę, publiczności natychmiast się ożywiła. Fani tańczyli i śpiewali ze swoim ulubionym wokalistą jeden z jego popularniejszych utworów. Chwilę później na scenę wkroczyli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, którzy obiecali widzom pewną niespodziankę.

Zaskakujący koncert w Łomży — Zenek Martyniuk jeszcze wróci na scenę

Prowadzący zapewnili, że Zenon jeszcze wróci na scenę, jednak nie z przypadkowym repertuarem. Jeden z utworów będą mogli wybrać widzowie za pomocą głosowania.

— Zenek Martyniuk jeszcze wróci jak tę scenę. Jak na króla przystało, musi mieć dla państwa niespodziankę! Zagra utwór, który państwo wskażecie na naszym oficjalnym profilu na Facebooku — powiedział Aleksander Sikora.

Po krótkiej przerwie wokalista ponownie pokazał się przed widownią z piosenką „Oczarowałaś mnie”. Natychmiast zaczął zachęcać zgromadzonych do klaskania i „rozgrzewania rączek”.

Zenek Martyniuk nie będzie jednak jedyną gwiazdą Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022 w Łomży. Podczas „Folk Festivalu” na scenie pojawią się również Michał Wiśniewski i Ania Świątczak, zespół Bayer Full, Miły Pan, Defis i wielu innych. Artystom towarzyszyć będą tancerze z grupy tanecznej Agustina Egurroli.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niepokojące wieści o stanie zdrowia Jana Frycza. Legendarny aktor ma problemy z poruszaniem się
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?