Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W studiu „DDTVN” obok Katarzyny Skrzyneckiej pojawił się niespodziewany gość. Edward Miszczak może się zdziwić
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 02.02.2023 23:07

W studiu „DDTVN” obok Katarzyny Skrzyneckiej pojawił się niespodziewany gość. Edward Miszczak może się zdziwić

Katarzyna Skrzynecka
fot. KAPiF

Przez 9 lat Katarzyna Skrzynecka była związana z telewizją Polsat. Początkowo wygrała program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a potem zasiadła w jury telewizyjnego show.

Dla fanów dużym zaskoczeniem była informacja, że straciła ona swoją posadę i po blisko 10 latach odchodzi z programu.

Skrzynecka odchodzi z Polsatu

O wszystkim poinformowała w instagramowym poście. Podziękowała telewizji za dużą szansę i otrzymane zaufanie oraz życzyła powodzenia nowej ekipie, która zajmie się programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W ślad za swoją przyjaciółką poszedł Piotr Gąsowski, który złożył wypowiedzenie. On także w internecie pożegnał się z programem.

Duet z programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo” postanowił razem pojawić się w programie „Dzień Dobry TVN”, czym nieco zagrali na nosie swojej poprzedniej stacji – Polsatowi.

Skrzynecka w DDTVN

Skrzynecka w rozmowie z Magdą Mołek powiedziała, że nie poznała powodów dla których straciła pracę. Jej zdaniem stacja Polsat chciała po prostu odświeżyć swój program.

Dla Katarzyny TVN przygotował niespodziankę. Stacja puściła w studiu nagranie, w którym Piotr Gąsowski pozdrawia Skrzynecką będąc w podróży na Florydę. Była gwiazda Polsatu była tym zachwycona.

W czwartek miała miejsce wiosenna ramówka Polsatu. Pierwszy raz od lat w tym evencie udziału nie wzięli Skrzynecka i Gąsowski. Przez to mogli utrzeć nosa Edwardowi Miszczakowi, który dziś debiutował w Polsacie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Polski jasnowidz nie ma wątpliwości. Ma się wydarzyć za kilka miesięcy: „coś wielkiego, co nas przerazi”
  2. Ksiądz wpadł w szał podczas mszy. Dostał sms od parafianki, wideo trafiło do sieci
  3. Nie żyje ceniona dziennikarka. Polacy uwielbiali jej nietypowy głos, miała tylko 66 lat