Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W dzieciństwie wyglądała jak żywa lalka. Tak się zmieniła [FOTO]
Paulina Korzec
Paulina Korzec 12.04.2024 09:33

W dzieciństwie wyglądała jak żywa lalka. Tak się zmieniła [FOTO]

Aira Marie
fot. facebook.com/AiraMarie2009, instagram.com/airamarie09

Uroda w przypadku małych dzieci nie powinna być tematem do dyskusji, ale nie da się ukryć, że niektóre maluchy są wyjątkowo ładne. Nawet kilkulatki zaczynają pojawiać się na okładkach znanych magazynów. Ich kariera zaczyna się często od mediów społecznościowych. Tak było w przypadku Airy Marie. Zobaczcie, jak zmieniła się mała „Barbie”.

Dziewczynka jak Barbie

Chociaż publikowanie zdjęć dzieci w internecie budzi spore kontrowersje, niektórzy rodzice nic sobie nie robią z krytyki i chętnie dzielą się w mediach społecznościowych fotkami swoich pociech. Zdarza się, że nietuzinkowa uroda małego dziecka otwiera drzwi do wielkiej kariery. Tak też było w przypadku Airy Marie.

Anielskie blond włosy, duże niebieskie oczy i rozbrajający uśmiech – nie da się ukryć, że mała Aria wyglądała zjawiskowo, przypominając porcelanową laleczkę. Matka dziewczynki dostrzegła jej niezwykły dar i postanowiła to wykorzystać.

65-letnia modelka robi furorę na Instagramie. Obserwuje ją 300 tys. ludzi 47-latka udostępniła swoje zdjęcie z córkami. Internauci oniemieli: "nie wiem, która z was jest matką"

Kariera od najmłodszych lat

Agencje modelek szybko zainteresowały się niezwykłą urodą dziewczynki i Aria coraz częściej stawała przed obiektywami znanych fotografów. Nietuzinkowy wizerunek kilkulatki sprawił, że z czasem zyskała ona sporą grupę fanów.

Rosnąca rozpoznawalność sprawiła, że Aria mogła nie tylko liczyć na pochlebne komentarze, ale stała się też narażona na słowa krytyki. Komentujący często wypominali fakt, że na fotografiach kilkulatki widoczny jest retusz.

Jak teraz wygląda Aria Marie?

Lata mijały, a Aria dorastała. Upływ czasu, jak u każdego, również u dziewczynki spowodował znaczne zmiany w wyglądzie. Teraz 15-latka wciąż może poszczycić się niezwykłą urodą, ale zainteresowanie mediów znacznie osłabło.

Nastolatka nadal chętnie umieszcza w mediach społecznościowych swoje zdjęcia i próbuje sił w modelingu. Atuty swojej urody wykorzystuje również, biorąc udział w konkursach piękności.

Lata mijały, a Aria dorastała. Upływ czasu, jak u każdego, również u dziewczynki spowodował znaczne zmiany w wyglądzie. Teraz 15-latka wciąż może poszczycić się niezwykłą urodą, ale zainteresowanie mediów znacznie osłabło. Nastolatka nadal chętnie umieszcza w mediach społecznościowych swoje zdjęcia i próbuje swoich sił w modelingu. Atuty swojej urody wykorzystuje również, biorąc udział w konkursach piękności.