Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W DDTVN odczytali fragment pamiętnika matki Madzi z Sosnowca. Drzyzga i Woźniak-Starak zaniemówiły
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.02.2022 23:09

W DDTVN odczytali fragment pamiętnika matki Madzi z Sosnowca. Drzyzga i Woźniak-Starak zaniemówiły

youtube.com/tvnpl

10 lat temu milionem Polaków wstrząsnęła tajemnicza sprawa zniknięcia Madzi z Sosnowca. Obecnie na antenie „Dzień dobry TVN” zostały przedstawione kolejne szczegóły tragicznych wydarzeń. Na wizji przeczytano fragment pamiętnika matki zmarłego dziecka.

24 stycznia 2012 roku całą Polskę obiega przeraźliwa historia porwania 6-miesięcznej Madzi z Sosnowca. Według zeznań matki córeczkę zabrał mężczyzna, który zaatakował kobietę. W sprawę oprócz policji zaangażowały się media oraz internauci, którzy nagłośnili sytuację, licząc na odnalezienie niemowlaka.

Do nieoczekiwanego obrotu zdarzeń doszło 2 lutego gdy słynny detektyw, Krzysztof Rutkowski, nakłonił matkę dziecka do opowiedzenia prawdziwej historii zniknięcia Madzi. Kobieta wyznała, że niemowlę wypadło jej z rąk i uderzyło o próg pokoju. W chwili przerażenia matka ukryła ciało córki. Sprawa Madzi z Sosnowca nie zakończyła się jednak na tym wyznaniu.

Po sporządzonej sekcji zwłok okazało się, że 6-miesięczne niemowlę zostało uduszone. Ze względu na zarzuty matka dziecka w 2013 roku usłyszała wyrok 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo.

Niedawno minęło 10 lat od wymierzenia kary morderczyni Madzi z Sosnowca. Do Dzień dobry TVN została zaproszona dziennikarka, która pracowała przy tajemniczej sprawie. Na wizji zostały ujawnione kolejne przerażające szczegóły.

Dziennikarka w „Dzień dobry TVN” odczytała fragment pamiętnika matki Madzi z Sosnowca

Do porannego programu została zaproszona Agnieszka Mrożek, dziennikarka, która zajmowała się sprawą Madzi z Sosnowca w przeszłości. Wraz z gospodyniami Dzień dobry TVN rozmawiała o niejasnościach, które zostały odkrywane z biegiem prowadzenia śledztwa. Jak wynikało z dochodzenia, matka 6-miesięcznej Madzi przed zabójstwem planowała wyrządzić dziecku krzywdę.

Kobieta wyszukiwała niewykrywalnych metod zbrodni oraz przygotowywała się na ewentualne śledztwo. Według biegłych zachowanie matki wynikało z jej dysfunkcyjnej osobowości. Morderczyni chciała za wszelką cenę znaleźć się w centrum uwagi bliskich.

Na antenie Dzień dobry TVN został również odczytany fragment pamiętnika matki Madzi z Sosnowca. Szczegóły wprawiły w osłupienie prowadzące programu.

Jest duża szansa, że stracę Bartka i dziecko, bo nie podołam obowiązkom. Sama się godziłam na to, ale nie wyrażałam zgody na dziecko. Nie cieszę się z tego. Traktuję to dziecko jak wroga, zagrożenie, wykańczającego mnie cyborga — przeczytała dziennikarka.

Matka Madzi z Sosnowca przebywa w zakładzie karnym od 10 lat. Choć za popełnioną zbrodnię otrzymała wyrok 25 lat pozbawienia wolności, to po kolejnych dziesięciu latach może ubiegać się o wcześniejsze zwolnienie. O powrocie kobiety do społeczeństwa zdecyduje wtedy sąd oraz biegli.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów
  2. Edyta Golec jak sobowtór Dody. Zaskakujący widok żony Łukasza Golca
  3. Ogromne oburzenie po wystąpieniu Kossakowskiego i Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”. „Porażka”