Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poczuła podczas kąpieli, że coś dotyka jej ust. Spojrzała w lustro i była wstrząśnięta
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 06.08.2020 16:43

Poczuła podczas kąpieli, że coś dotyka jej ust. Spojrzała w lustro i była wstrząśnięta

usta
fot. facebook.com/Daniela Liverani

Usta zaczęły dziwnie łaskotać pewną kobietę podczas kąpieli. Nie zdawała sobie sprawy, co to jest, ale w pierwszej chwili nie wzbudziło to jej podejrzliwości. Dopiero gdy spojrzała w lustro, przeżyła szok, wykręciła numer do najbliższego szpitala.

Kobieta zażywała wspaniałej kąpieli, była kilkaset tysięcy kilometrów od rodzinnego domu. Właśnie spędzała wymarzony czas wakacji w Azji w Wietnamie. Kiedy poczuła, że coś ją łaskocze w usta, pomyślała o jakimś owadzie. Można powiedzieć, że bardzo się pomyliła.

Usta uświadomiły ją, z czym ma do czynienia

Jakiś czas przed tym wydarzeniem, kobieta miała wypadek na skuterze. Obtarła sobie nogi, ręce, twarz. Z nosa wciąż leciała jej krew, jednak zbagatelizowała to, uznając, że to skutki wypadku. Gdy pewnego dnia podczas kąpieli, poczuła coś na ustach, zajrzała w lusterko. W Wietnamie było mnóstwo owadów, była pewna, że to właśnie któryś z nich.

Jednak jej własne odbicie przeraziło ją do ostatka. Z nosa siknęła krew, a z jego wnętrza wystawało coś obślizgłego i czarnego. Decydując w jednej chwili, podbiegła do telefonu i zadzwoniła do szpitala. Miała wykupione ubezpieczenie i alarmowy numer dla turystów w razie, gdyby coś jej się stało.

  1. Niewiarygodne sceny nad polskim morzem. Wszystko na plaży i oczach plażowiczów
  2. Nowa, rewolucyjna zmiana w Banku Pekao. Przyda się szczególnie w czasie wakacji, klienci już mogą korzystać

W nosie było zwierzę

Jak się okazało w nosie kobiety, przebywała pijawka. Występująca tylko w klimacie tropikalnym 8-centymetrowa pierścienica utknęła w jej nosie. Stąd właśnie częste krwawienia. Lekarze długo przeprowadzali zabieg usuwania pijawki. Była mocno przyssana i obrzmiała od krwi.

Na szczęście kobieta w porę spostrzegła obecność zwierzęcia w swoim ciele. Okazało się, że był to najgroźniejszy typ pierścienicy, która doprowadza do tego, by jej ofiara całkowicie opadła z sił. Zdaniem lekarzy pijawka mogła dostać się do nosa kobiety podczas kąpieli w jeziorze, możliwe, że znajdowała się w jej organizmie nawet kilka tygodni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

USTA

Kobieta zdecydowała się na natychmiastową wizytę w szpitalu.

usta

Pijawka miała 8 cm długości.

usta

Kobieta podzieliła się swoją historią poprzez swojego Facebooka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  2. Od września ogromna zmiana dla Polaków. Eksperci nie mają wątpliwości, aż 41 proc. z nas
  3. Lidl rozdaje 1000 złotych. Wystarczy zrobić jedną, bardzo prostą rzecz
  4. Adam: „Każdy facet chce mieć tzw. żonę-idiotkę. Takie są najlepsze na życie”
  5. Niebywałe znalezisko na łące, myśleli, że to ogromne jaja lub piłki. Prawda okazała się zupełnie inna, zdjęcia mówią same za siebie

Źródło: webniusy.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?