Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uściski, tort i wyjątkowa atmosfera. Kasia Cichopek spędziła miły wieczór w wyjątkowym towarzystwie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.04.2022 12:00

Uściski, tort i wyjątkowa atmosfera. Kasia Cichopek spędziła miły wieczór w wyjątkowym towarzystwie

Kasia Cichopek
intagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek spędziła wczorajszy dzień nadzwyczaj intensywnie. Gwiazda „Pytania na śniadanie” zdała relację z targów w Krakowie, a następnie pojawiła się w teatrze, u boku szczególnej osoby w jej życiu. na Instagramie pojawiła się relacja.

Ostatnimi czasy los nie oszczędzał Kasi Cichopek. Na aktorkę spadły nieprzyjemności związane z rozstaniem, a także głośna afera, w którą została wmieszana wraz z Maciejem Kurzajewskim. Nie odwiodło jej to jednak od codziennych obowiązków.

Gwiazda „Pytania na śniadanie” spędziła wczorajszy dzień w Krakowie, gdzie odbyły się specjalne targi, mające na celu rozwijanie pasji i pomoc młodym ludziom w odnalezieniu własnej ścieżki. Towarzyszył jej kolega ze studia, Tomasz Wolny.

Tak Kasia Cichopek spędziła ostatni wieczór. Podzieliła się magiczną atmosferą

Tego samego wieczoru do krakowskiego Teatru im. Juliusza Słowackiego zawitała też grupa aktorów ze sztuką „Przygoda z ogrodnikiem”. Do ekipy dołączyła Kasia Cichopek, która jest na stałe związana z tym spektaklem, podobnie jak jej najlepsza przyjaciółka.

Podekscytowana gwiazda jeszcze w trakcie spektaklu relacjonowała, co się dzieje na scenie, a następnie podzieliła się z fanami wyjątkową chwilą, jaka nastała po występie. Na scenie pojawił się olbrzymi, fantazyjny tort, prezentujący słodką figurkę — zapewne podobiznę Anny Muchy, która tego dnia świętowała swoje 42. urodziny. Cała sala biła brawo, a poruszona Cichopek wszystko nagrywała.

– Ale cudownie – skomentowała rozemocjonowanym głosem.

Jeszcze wczoraj pod zdjęciem jubilatki pojawił się komentarz aktorki, która obiecywała, że wieczorem uściska przyjaciółkę. Jednak nie spodziewaliśmy się, że aktorki spotkają się w tak niezwykłych okolicznościach. Anna zdmuchnęła świeczki, a z całej relacji biła magiczna atmosfera, podsycana wspaniałym wnętrzem krakowskiego teatru.

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół