Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Program na żywo, a Andrzej Grabowski wyśmiał odwołanie Kurskiego. Wszystko przy parze jednopłciowej
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.09.2022 16:54

Program na żywo, a Andrzej Grabowski wyśmiał odwołanie Kurskiego. Wszystko przy parze jednopłciowej

Taniec z Gwiazdami Andrzej Grabowski
fot. kadr z programu „Taniec z Gwiazdami” ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Ostatni odcinek programu „Taniec z Gwiazdami” obfitował w wiele emocji i wrażeń. Jedną z par, której występ niesamowicie przypadł do gustu jurorom, byli Jacek Jelonek i Michał Danilczuk, którzy zatańczyli w rytm kultowego utworu „I Will Survive”. Przy okazji ich występu jurorzy pokusili się o kilka kontrowersyjnych komentarzy na temat dymisji Jacka Kurskiego.

Emisja drugiego odcinka tanecznego formatu zbiegła się w czasie z ogłoszeniem informacji na temat dymisji prezesa Telewizji Polskiej — Jacka Kurskiego. Jak wiadomo, biznesmen nigdy nie był fanem pomysłu udziału pary jednopłciowej w programie „Taniec z Gwiazdami”, a jego wypowiedzi na ten temat komentował nawet sam Jacek Jelonek.

Teraz kiedy ogłoszono wiadomość o zwolnieniu prezesa TVP, a uczestnicy programu po raz kolejny zaprezentowali się na scenie znakomicie, jurorzy nie mogli powstrzymać się od kilku dowcipów na temat całej sytuacji. Swoją wypowiedzią zaskoczył najbardziej Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski zażartował z dymisji Jacka Kurskiego podczas występu Jacka Jelonka w „TzG”

Udział pary jednopłciowej w programie „Pytanie na śniadanie” od początku wzbudza żywe emocje wśród telewidzów. Nie da się ukryć, że Jacek Jelonek i Michał Danilczuk stanowią jedną z najmocniejszych par trwającej edycji show, która po raz kolejny urzekła jurorów swoimi tanecznymi popisami. 

Panowie zrobili ogromne wrażenie na ekspertach, którzy łącznie nagrodzili ich aż 34 punktami. Podczas oceny ich występu nie zabrakło licznych słów pochwał, ale też kilku żartobliwych komentarzy. O jeden z najbardziej kontrowersyjnych pokusił się aktor Andrzej Grabowski.

Dokładnie wczoraj, tego samego dnia, co emisja drugiego odcinka programu „Taniec z Gwiazdami” odbyła się dymisja prezesa Telewizji Polskiej — Jacka Kurskiego. Co ciekawe, właśnie tej sytuacji dotyczył ostatni komentarz Andrzeja Grabowskiego.

„Taniec z Gwiazdami”: Andrzej Grabowski żartuje o powodach dymisji Jacka Kurskiego

Popularny aktor i juror programu „Taniec z Gwiazdami” postanowił odnieść się do zachowania Jacka Kurskiego, a także niedawnej wypowiedzi samego uczestnika show Polsatu — Jacka Jelonka. Prince Charming nawiązał w niej do słów prezesa TVP, który nie był przychylny występowi pary jednopłciowej w tanecznym programie.

Nie jest to kurs kolizyjny, czy tańczą to dwie kobiety, czy dwóch mężczyzn. Jak dzisiaj udowodniliśmy, świetnie się bawiliśmy, wyglądało to smacznie, apetycznie, z energią i zabawą i myślę, że w punkt udowodniliśmy, że dwóch mężczyzn może zatańczyć i bawić się świetnie. W drugiej połowie XIX wieku tango argentyńskie tańczyli tylko mężczyźni, o czym pan prezes pewnie zapomniał albo jeszcze nie doczytał — powiedział podczas wywiadu z portalem „Pudelek” Jacek Jelonek.

Teraz w programie „Taniec z Gwiazdami” znów pojawił się temat Jacka Kurskiego. Andrzej Grabowski postanowił zażartować na temat ewentualnych powodów zwolnienia prezesa Telewizji Polskiej. Zasugerował, że może mieć to związek z występem uczestników show Polsatu.

-Sądzę, że dzisiejsza dymisja była spowodowana waszym tańcem z ubiegłego tygodnia — powiedział na wizji Andrzej Grabowski.

Nie da się ukryć, że panowie ponownie urzekli nie tylko jurorów, ale też telewidzów i zagwarantowali sobie udział w kolejnym odcinku show. Niestety, z programem pożegnał się Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Taniec z gwiazdami”. Krzysztof Rutkowski nie odpuszcza Iwonie Pavlović , znów uderzył w jurorkę „Tańca z Gwiazdami”. „Ocena złośliwa i nieelegancka”
  2. Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?
  3. Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”

Źródło: Wyborcza, Plotek

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem