Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tym żyje cała Polska, TVP z transferem dekady. Głośnych nazwisk czas start, Dunikowska-Paź w szeregach stacji
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.12.2023 20:40

Tym żyje cała Polska, TVP z transferem dekady. Głośnych nazwisk czas start, Dunikowska-Paź w szeregach stacji

Tym żyje cała Polska, TVP z transferem dekady
Tym żyje cała Polska, TVP z transferem dekady, fot. kadr z programu "Fakty"; ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

O zmianach, jakie zostaną wprowadzone za kulisami TVP, mówiono już od dawna. Jakiś czas temu z publicznym nadawcą pożegnała się spora grupa dziennikarzy, których do tej pory mogliśmy oglądać na antenie stacji. Teraz okazało się, że Telewizja Polska powitała w swoich szeregach jedną z największych gwiazd konkurencji!

Ogromne zmiany za kulisami TVP

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się informacje na temat zmian kadrowych, jakie już niedługo będziemy mogli zaobserwować na antenie Telewizji Polskiej. Największym echem z pewnością odbiło się nagłe zwolnienie twarzy programu “Wiadomości” - Danuty Holeckiej. 

Dziennikarka ostatni raz poprowadziła główne wydanie serwisu informacyjnego TVP we wtorek 12 grudnia 2023 roku, czym oficjalnie zakończyła swoją wieloletnią współpracę z publicznym nadawcą. Później na jaw wychodziły kolejne wieści na temat zmian, jakie czekają widzów Telewizji Polskiej, jednak takiej informacji z pewnością nikt się nie spodziewał!

"Znowu nas oszukali". Widzowie "Wiadomości" w szoku po tym, co zobaczyli w TV. To miał być ostatni dzień Danuty Holeckiej? Szok, jak zmieniła się Danuta Holecka! Niewiele osób potrafi rozpoznać ją na dawnych zdjęciach

Niewiarygodne, kto teraz będzie pracował dla TVP

Jakiś czas po pierwszych informacjach na temat zwolnienia Danuty Holeckiej, okazało się, że z Telewizją Polską pożegna się o wiele więcej gwiazd stacji. Od dłuższego czasu na antenie TVP nie pojawia się między innymi Anna Bogusiewicz, która od listopada przebywa na zwolnieniu lekarskim, oraz Michał Adamczyk, który we wrześniu rozpoczął swój długotrwały urlop.

Co więcej, z głównego wydania “Wiadomości” zniknęli tacy prezenterzy, jak Bartosz Łyżwiński i Kamil Trzaska, którzy podobnie jak ich kolega i koleżanka po fachu przebywają obecnie na L4 z powodu złego stanu zdrowia. Wygląda na to, że TVP postanowiło interweniować i na pomoc wezwało jedną z największych gwiazd konkurencyjnej stacji. Niesamowite, kto dołączy do publicznego nadawcy!

ZOBACZ TEŻ: Niesamowite, co wyszło na temat dziennikarzy TVP. Beata Tadla skomentowała sprawę Michała Adamczyka.

Joanna Dunikowska-Paź z TVN-u nową gwiazdą TVP

Teraz okazało się, że publiczny nadawca wcale nie żartował i naprawdę zdecydował się na kolosalne zmiany kadrowe. Po zwolnieniu Danuty Holeckiej przyszedł czas na zatrudnienie nowych gwiazd. Nikt jednak nie spodziewał się, że jedną z nich będzie wieloletnia prezenterka konkurencyjnego TVN-u - Joanna Dunikowska-Paź!

Dziennikarka może pochwalić się naprawdę ogromnym doświadczeniem zawodowym. W czasie swojej kariery pracowała już między innymi na planie takich programów, jak “Tu i teraz" w Nowa TV, czy “Express” w TTV. Od 2020 roku prezenterka była związana z TVN24. 

Wszystko wskazuje na to, że Joanna Dunikowska-Paź postanowiła zmienić otoczenie i tym razem próbuje swoich sił na antenie konkurencyjnego TVP. Nie pozostało nam więc nic innego, jak trzymać kciuki za nową prowadzącą serwisu informacyjnego “Wiadomości”!

Tagi: tvp tvn
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik