Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Czy Michał Wiśniewski dalej będzie jurorem? Już znamy odpowiedź
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.07.2022 09:38

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Czy Michał Wiśniewski dalej będzie jurorem? Już znamy odpowiedź

Twoja twarz brzmi znajomo
fot. kadr z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”/instagram.com/m_wisniewski1972

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja programu rozrywkowego Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W sieci pojawiły się nowe szczegóły odnośnie produkcji. Michał Wiśniewski zdradził jedną z tajemnic.

Rozrywkowe show, w którym polscy celebryci wcielają się w najsławniejsze gwiazdy rodzimej i światowej sceny muzycznej, od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów.

Za nami już szesnaście edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a twórcy zapowiedzieli kolejną odsłonę hitu stacji. W gronie jurorów po raz kolejny pojawi się Michał Wiśniewski, który potwierdził swój udział w mediach społecznościowych.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Michał Wiśniewski wraca do roli jurora

Lider zespołu „Ich Troje” zasiadł w gronie oceniających podczas piętnastej edycji programu, uzupełniając skład z Katarzyną Skrzynecką, Małgorzatą Walewską oraz Gromeem. Piosenkarz z bacznością przyglądał się występom swoich kolegów z branży, oceniając ich prezencję oraz umiejętności wokalne.

Najnowsza edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jak do tej pory owiana jest ogromną tajemnicą. Twórczy skrupulatnie pilnują, aby żadne wiadomości na temat uczestników nie ujrzały światła dziennego.

Nawet dotychczasowy skład jurorskiego grona budził spore wątpliwości. W mediach pojawiały się kolejne informacje z diametralnych zmianach, jednak nareszcie zostały potwierdzone pewne konkrety.

Michał Wiśniewski w mediach społecznościowych udostępnił relacje z nagrań do najnowszej odsłony programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo„. Piosenkarz potwierdził tym samym swój udział w kolejnej edycji show Polsatu.

Fani programu z zaciekawieniem czekają na kolejne porady udzielone uczestnikom przez doświadczonego wokalistę. Jego wieloletnia kariera na scenie z pewnością pomoże mu ocenić występy innych artystów.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Grono jurorów dopełni również Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka związana jest z programem już od pierwszej edycji. Początkowo brała udział jako uczestniczka, a po zwycięstwie trafiła do grona jurorów. Udział aktorki i piosenkarki w najnowszej odsłonie hitu Polsatu był szeroko komentowany przez media. Niektóre portale donosiły o tym, że czuje już zmęczenie pracą nad produkcją.

Już w połowie maja gwiazda stanowczo zdementowała te plotki. W obszernym wpisie, nie szczędząc mocnych słów, dała do zrozumienia, co sądzi o rozsiewaniu podobnych pogłosek na swój temat.

– Nigdy nie bywam zmęczona pracą, której poświęcam tyle serca i najlepszych energii. Nigdy niczego podobnego nie powiedziałam, ani nie okazałam. […] Szanujemy i doceniamy swoją pracę, a jej współtwórcom oddajemy moc serca i pozytywnych energii!

Znamy zatem pewny skład jury „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17”. Występy uczestników oceniać będą Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski, a także Robert Janowski.

Twoja twarz brzmi znajomo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. To koniec Ich Troje? Michał Wiśniewski zabrał głos, nie pozostawił fanom żadnych złudzeń
  2. Dominika Gwit przeszła pełną metamorfozę. Teraz zmieniła fryzurę i wygląda jak milion dolarów
  3. „Ranczo”: Zagrał zabawnego doktora, prywatnie bardzo cierpiał. O chorobie Wysockiego wiedzieli nieliczni