Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiali ją widzowie TVP, TVN i Polsat. Aktorka ma 4. stadium raka, chce żegnać się z bliskimi
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 30.09.2020 22:45

Uwielbiali ją widzowie TVP, TVN i Polsat. Aktorka ma 4. stadium raka, chce żegnać się z bliskimi

BENEDYKT XVI
fot. Lelum

TVP, TVN i Polsat puszczały hity z jej udziałem, wszyscy uwielbiali te produkcje. Okazało się, że aktorka ma czwarte, najpoważniejsze stadium raka. W bardzo szczerym wywiadzie dla Elle wyznała, że już chce żegnać się z bliskimi. Mało kto się spodziewał, że z jej ust padną tak szokujące słowa. Fani aktorki są wprost zdruzgotani, nie kryją swojego smutku.

Aktorka znana z TVP, TVN i Polsatu jest poważnie chora

  1. Ludzie wybiegli na ulice. Kłęby dymu, krzyki, zewsząd słychać syreny. Wszystko dzieje się właśnie teraz
  2. Ostatnie wydanie „Wiadomości” TVP nie zostanie zapomniane. Ofiary prześladowań potraktowane w okropny sposób
  3. Posiadasz mieszkanie własnościowe? Niedługo mogą zapukać do twoich drzwi, kary są ogromne

Rak powrócił i w dodatku pojawiły się przerzuty na kręgosłup. Lekarze są zdania, że choroba nadal będzie postępować, już teraz nowotwór znajduje się w czwartym stadium. Dlatego aktorka podjęła dramatyczną decyzję, już postanowiła, w jaki sposób pożegna się z bliskimi. Swoje zamiary zdradziła w jednym z wywiadów dla Elle.

Aktorka, którą Polacy znają z wielu produkcji czołowych stacji, takich jak TVP, TVN czy Polsat już jakiś czas temu poinformowała o swojej chorobie. Artysta ma czwarte stadium raka.

Shannen Doherty polscy widzowie kojarzą głównie z takich produkcji jak: Beverly Hills, 90210 (1990), Czarodziejki (1998), Śmiertelne zauroczenie (1988), Szczury z supermarketu (1995) czy Dziewczyny chcą się bawić (1985). Jak donosi portal radiozet.pl pod koniec 2019 roku gwiazda ogłosiła, że ma raka piersi. Pierwszy raz taką diagnozę usłyszała w 2015 roku. Wtedy przeszła dwuletnią chemioterapię oraz poddała się mastektomii i wygrała z chorobą. Niestety nie na długo.

Aktorka powiedziała, w jaki sposób pożegna się z bliskimi

W wywiadzie dla Elle Shannen Doherty przyznała, że ma w sobie dużo zdrowia oraz siły, wcale nie czuje się poważnie chora. Gwiazda wyznała, że zupełnie nie jest gotowa na śmierć. Jej przyjaciel również potwierdzał, że aktorka czuje się dobrze.

— Kiedy przychodzi na to czas, mam wrażenie, że to jeszcze nie ten moment. Wydaje mi się, że wtedy kończysz z życiem, a ja nie kończę […]. Czuję się bardzo, bardzo zdrowym człowiekiem. A trudno jest zakończyć swoje sprawy, gdy czujesz, że będziesz żyć kolejne 10-15 lat — powiedziała Shannen w rozmowie.

Aktorka wymyśliła, że napisze listy do najbliższych, chce po sobie pozostawić również pamiątkę. Natomiast dla swojej mamy i męża ma zamiar nagrać filmiki, które będą mogli odtwarzać, kiedykolwiek za nią zatęsknią.

Pozostaje nam życzyć dużo sił do walki z tą straszną chorobą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp

Shannen Doherty walczy z nowotworem.

tvp

Po raz pierwszy usłyszała tę straszną diagnozę w 2015 roku.

tvp

Aktorka zdradza, w jaki sposób ma zamiar pożegnać się z bliskimi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żona Zenka Martyniuka otworzyła paczkę od byłej żony syna i zdębiała. Została zmuszona do ostateczności
  2. Stało się. Rząd podjął decyzję. Nowa tarcza antykryzysowa wchodzi w życie. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą po straconych wakacjach
  3. Niewyobrażalna wpadka TVP, widzowie nie wierzyli własnym oczom. Przegięli? Polacy łapią się za głowę
  4. Paraliżujące odkrycie policji. Niestety, sprawdził się najgorszy scenariusz, miał tylko 17 lat
  5. Wielkie szczęście w domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. W końcu się udało, niestety jej mąż nie dożył radosnej chwili
  6. Bajecznie pyszna i tania surówka z kiszonej kapusty dla całej rodziny. Moc witamin idealna na jesienną słotę

Źródło: radiozet.pl