Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nagrania do uwielbianego programu TVP „Dance Dance Dance” nagle wstrzymane. Wszystko przez koronawirusa
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 28.02.2021 20:02

Nagrania do uwielbianego programu TVP „Dance Dance Dance” nagle wstrzymane. Wszystko przez koronawirusa

TVP
(screen) Youtube/Pomponik &Youtube/przeAmbitniPL

TVP wstrzymało nagrania do ukochanego przez widzów „Dance Dance Dance”. Jak donoszą informatorzy Pudelka, winnym jest koronawirus. U kilku osób z ekipy stwierdzono dodatni wynik testu. Jak potoczą się dalej losy serii?

Trzeci sezon już wcześniej budził wiele kontrowersji. Czy okaże się, że w całości przesunie się na późniejszy termin lub w ogóle nie powstanie?

TVP ma problemy. Musiało przerwać produkcję „Dance Dance Dance”

„Dance Dance Dance” ostatnimi czasy wzbudza wiele emocji. W trzeciej odsłonie serii zmieni się prawie całą obsada jurorska – obok Idy Nowakowskiej zasiądą teraz Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

Obsada taneczna też zapowiadała się bardzo ciekawie – pląsać po parkiecie mieli m.in. Roksana Węgiel, Damian Kordas czy znani z „Rolnik szuka żony” Paweł i Marta.

Niestety, prawdopodobnie na swoje występy będą musieli trochę poczekać. TVP musiało wstrzymać produkcję programu. Powodem był koronawirus.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak zareagowała ekipa programu?

Koronawirus oznacza jednak dla wielu osób więcej kłopotów. Jeśli ktokolwiek z nich mógł mieć styczność z zarażonymi osobami, będzie musiał trafić na kwarantannę.

W produkcji zapanował popłoch, bo teraz wszystkich czeka co najmniej 10 dni przerwy. U części uczestników i tancerzy badania potwierdziły zakażenie koronawirusem, niektórzy – na przykład Ida i Agustin – jeszcze czekają na wyniki. Produkcja stara się utrzymać wszystko w tajemnicy zdradził jeden z pracowników w rozmowie z Pudelkiem.

Problemem dla wielu pracowników jest też fakt, że w przy tworzeniu podobnych programów wiele z nich jest na kontraktach, te zaś nie przewidują urlopów ani chorobowego. Jak TVP rozwiąże sprawę?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pudelek.pl]

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny