Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 51-letnia dziennikarka TVP pokazała się w bikini. „Twoje ciało to dar od Boga”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 24.09.2019 16:19

51-letnia dziennikarka TVP pokazała się w bikini. „Twoje ciało to dar od Boga”

tvp
instagram.com/annapopek_official

TVP: Dziennikarka stacji po raz kolejny pokazała się na Instagramie w samym stroju kąpielowym, czym zachwyciła swoich obserwatorów. Twoje ciało to dar od Boga – piszą fani pod zdjęciem. Musimy przyznać, że ciało 51-latki robi wielkie wrażenie. Niejedna młodsza koleżanka może jej go pozazdrościć!

Anna Popek jest jedną z najdłużej pracujących dziennikarek w TVP. Mimo że władze stacji cyklicznie się zmieniają, ta wciąż piastuje coraz to wyższe stanowiska w telewizji. Dziennikarka jest aktywna na Instagramie, na którym chętnie dzieli się również prywatnymi fotkami. Teraz ponownie pokazała się w bikini. Fani są zachwyceni!

Anna Popek w bikini

Anna Popek podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami ze swojego urlopu, który zdecydowała się spędzić nad polskim morzem. Mimo końca września dziennikarka mogła liczyć na przychylność pogody i się poopalać, co więcej zrelacjonowała to na swoim Instagramie.

– W deszczu wyjeżdżaliśmy z Warszawy, a nad Zalewem Wiślanym pogoda jak w Monte Carlo. Także się troszkę poopalam w te ostatnie dni lata – napisała pod zdjęciem.

tvp

Gwiazda TVP prezentuje się rewelacyjnie, a ciała mogą pozazdrościć jej młodsze koleżanki z branży! Podobne zdanie mają fani dziennikarki, którzy tłumnie komplementują jej w komentarzach.

Pani Aniu, wygląda pani prześlicznie.
Zjawiskowo.
Nogi 2 metry… Anomalia czy dar od Boga?
Ale długie nogi – pisali w komentarzach.

Trudno się z nimi nie zgodzić!

tvp

Anna Popek: dieta

Ciało, jakim może pochwalić się 51-letnia gwiazda TVP to zasługa ciężkiej pracy dziennikarki. Jak schudła Anna Popek? Zmiana nawyków żywieniowych sprawiła, że gwiazda pozbyła się zbędnych kilogramów i wciąż może cieszyć się figurą nastolatki. Prezenterka TVP wygląda świetnie – jej sylwetka jest godna pozazdroszczenia, co więcej Anna Popek nie przytrafił się nigdy efekt jo-jo i regularnie trzyma świetną sylwetkę!

Okazuje się, że początki jej diety nie były wcale łatwe! Prezenterka zrezygnowała nawet z kawy, ale to nie wszystko. Co więcej, Anna Popek całkowicie zrezygnowała z glutenu. Z jej jadłospisu na stałe wyleciały już: ziemniaki, makaron, chleb oraz ryż. Dziennikarka za to chętnie je potrawki warzywne, a ostatni posiłek spożywa o 17:00. Czasem nawet z niego rezygnuje na rzecz koktajli odchudzających. Dieta to nie wszystko. Anna Popek regularnie chodzi do sauny i ćwiczy, robiąc brzuszki. Efekty widać gołym okiem. Wygląda świetnie!

tvp

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Mama „sprzedała” 15-letnią Demi Moore obcemu mężczyźnie za 500 dolarów. „To był gwałt”
  3. Katarzyna Warnke wyznaje: „Pierwszym miejscem, które odwiedza kobieta po porodzie jest fryzjer”
  4. Pies znalazł zakopanego w ziemi noworodka. Nikt inny go nie zauważył
  5. Burza po „Mam Talent”. Na scenę wyszła praktycznie goła 20-latka, widzowie oburzeni niestosownymi komentarzami jurorów
  6. Smutne informacje dla Katarzyny Dowbor. Niestety chodzi o jej program „Nasz nowy dom”