Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TVP właśnie przekazało wstrząsającą wiadomość. Cała Polska do końca miała nadzieję, niestety potwierdzono najgorsze
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 22.09.2020 14:41

TVP właśnie przekazało wstrząsającą wiadomość. Cała Polska do końca miała nadzieję, niestety potwierdzono najgorsze

Granica z Białorusią
Fot. redakcja Lelum.pl

TVP przekazało dramatyczne informacje. Nie żyje młody piłkarz. Najbliżsi oraz fani do końca mieli nadzieję, że uda się go uratować. Niestety, stało się inaczej. O jego śmierci poinformował klub piłkarski. Wszyscy są pogrążeni w głębokim smutku. Miał 23 lata.

Dramatyczne informacje przekazało TVP. Nie żyje młody zawodnik polskiej drużyny piłkarskiej. Mężczyzna, zaledwie 23-letni kilka tygodni temu został potrącony przez samochód. Lekarze walczyli o jego życie, niestety, sportowiec zmarł.

TVP: nie żyje Dominik Kazan

Dramatyczne informacje przekazał klub sportowy zawodnika. Dominik Kazan miał zaledwie 23 lata i grał w klubie sportowym Unii Hrubieszów na pozycji środkowego obrońcy. W długim artykule, zamieszczonym na oficjalnej stronie zespołu, wspominającym zawodnika klub pisze o jego niezwykłym talencie i osiągnięciach:

-Dominik Kazan miał zaledwie 8 lat, gdy rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną w Unii Hrubieszów. Trenując, podnosił swoje umiejętności, rywalizując w różnych ligowych rozgrywkach młodzieżowych, aż przyszedł dzień, że zadebiutował w rozgrywkach seniorów – wspomina piłkarza Unia Hrubieszów.

  1. Komunikat ministerstwa zdrowia z samego rana. Zalecają Polakom zasadę 1 przez 3
  2. Masz konto w PKO BP? Ważna, nowa funkcja, warto wiedzieć
  3. Łzy radości i wielka duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła najwspanialszą nowinę z życia Conana

Śmiertelny wypadek zawodnika Unii Hrubieszów

Jak informuje klub, Dominik trafił do szpitala tuż po wypadku, którego doznał 23 sierpnia. 23-latek został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z hrubieszowskiego szpitala do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie, tam lekarze przez ostatnie tygodnie walczyli o jego życie.

Klub chwali dokonania wspaniałego piłkarza. Zapewnia także we wzruszających słowach, że na zawsze zostanie w ich sercach:

Ten skromy piłkarz skończył studia na AWF w Białej Podlaskiej, następnie reprezentował barwy juniorów starszych Wisły Puławy na szczeblu centralnym. W Unii Hrubieszów grał na pozycji środkowego obrońcy. Trenował również grupę juniorów młodszych w hrubieszowskim klubie. Dominik na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! -zapewnia Unia Hrubieszów.

To niestety niejedyna smutna informacja dzisiejszego dnia. Nie żyje znany aktor, widzowie polskiej telewizji doskonale go kojarzyli. Miał 89 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Minister zdrowia przekazał złe wiadomości. Dotyczą wszystkich Polaków, było nieuniknione
  2. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  3. Lekcje zawieszone, uczniowie pilnie wracają do domów. Sanepid nie widział innej możliwości, fatalna wiadomość ze szkoły i przedszkola
  4. Niepojęte, co założył na siebie Gabriel z ”Królowych życia”. Ludzie oburzeni, ”jest gatunkiem zagrożonym”
  5. Adaś z ”Akademii Pana Kleksa” nie został aktorem. Czym się dziś zajmuje i jak wygląda?
  6. Elżbiecie dokuczała nawracająca dolegliwość, postanowiła przez 10 dni pić codziennie szklankę soku z buraka. Lata cierpienia zakończyły się w mgnieniu oka

Źródło: tvp.info.pl, uniahrubieszow-official.klubowo24.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?